Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szkocja - prom Holandia - 9 dni

Zielone szkoły

Szkocja - prom Holandia - 9 dni

Szkocja - prom Holandia - 9 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Szkocja – promem z Holandii

9 dni - wiek uczestników : 14-18 lat

 

I dzień - wyjazd z Polski o godzinie 22:00, nocny przejazd do Rotterdamu.

II dzień - Przyjazd do Rotterdamu około godziny 12:00, zwiedzanie: Euromast - wieża widokowa, panorama portu, Ratusz, centrum "Holenderski Manhattan", centralna ulica handlowa Coolsingel.
Około godziny 16:30 zaokrętowanie na prom do Anglii - kabiny 4-osobowe. O godzinie 18:00 wypłynięcie. Posiłek cateringowy - kolacja z prowiantu biura.

III dzień - Przypłynięcie do Newcastle około 10.00 - na promie śniadanie z prowiantu biura. Dalsza podróż do Szkocji, na trasie postój przy Murze Hadriana (rzymski wał obronny). Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w Seton Sands, koło Edynburga.

IV dzień - Śniadanie, wycieczka do Glasgow - zwiedzanie Muzeum Transportu, spacer po dzielnicy uniwersyteckiej, przejazd wzdłuż malowniczego, "pocztówkowego" jeziora Loch Lommond - największego jeziora Wielkiej Brytanii do Stirling, dawnej stolicy Szkocji, zwiedzanie: zamku - ulubionej siedziby Stuartów, pomnik W. Wallace'a. Powrót na obiadokolację i nocleg.

V dzień - Wyjazd o godzinie 6:00, śniadanie na trasie, wjazd do Highlands - punkt widokowy Queens View. Następnie zwiedzanie Blair Castle, zamku który jest siedzibą księcia Atholl, arystokraty mającego niezwykły przywilej posiadania jedynej prywatnej armii w Europie - Atholl Highlanders. Spacer po Blair Castle Gardens, parku założonym na początku XVIII w. Przejazd wzdłuż tajemniczego jeziora Loch Ness, spotkanie i zdjęcie z potworem, zwiedzanie ruin średniowiecznego zamku Urquhart Castle, zbudowanego na siedlisku Piktów-  film o historii zamku. Dalsza podróż do Fort William, leżącego u podnóża najwyższej góry Wielkiej Brytanii - Ben Nevis 1344 m.npm. Zwiedzanie "Schodów Neptuna" - śluz na Kanale Kaledońskim. Kolacja w formie pikniku w plenerze w dolinie Glen Coe, powrót około godziny 23:00 do Seton Sands na nocleg.

VI dzień - Śniadanie, przejazd do Edynburga, zwiedzanie: Royal Yacht Britannia, na którym pływała m.in. Księżna Diana i przywódcy wielu Państw, Szkockie Muzeum Narodowe, Starówka, zamek, ogród botaniczny. Powrót na obiadokolację i nocleg do Seton Sands.

VII dzień - Śniadanie, wyjazd do opactwa Melrose Abbey, następnie do Kelso Floors Castle - photostop. Przyjazd do Newcastle - spacer po mieście: m.in. Grey Street, Milenium Bridge. O godz. 16.30 zaokrętowanie na prom do Amsterdamu (kabiny 4-osobowe). Kolacja cateringowa z prowiantu biura. Nocny rejs, wieczorna dyskoteka.

VIII dzień - Śniadanie na promie z prowiantu biura, przypłynięcie o godzinie 10:00. Przejazd na zwiedzanie Amsterdamu,  zwiedzanie: wizyta w szlifierni diamentów, rejs po kanałach Amsterdamu tramwajem wodnym, zwiedzanie Muzeum Państwowego (Rijksmuseum) z dziełami m.in. Rembranta, Halsa, Ruysdaela, Vermeera, spacer po centrum: Plac Dam, Damrak. Późnym popołudniem wyjazd do Polski.

IX dzień - Powrót do Polski w godzinach rannych, zakończenie imprezy.

 

CENA: na zapytanie
Terminy - 9-dniowe do uzgodnienia III-VI 2022 oraz IX-XI 2022

 

Wiek uczestników - min. 14 lat

Terminy - 9 dniowe do uzgodnienia

Cena obejmuje:
- przejazd autokarem lux
- opiekę pilota na całej trasie (nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników)
- ubezpieczenie TU WIENER NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)
- przeprawa promami : Amsterdam - Newcastle / Newcastle - Amsterdam - kabiny 4-osobowe
- 6 śniadań, 3 obiadokolacje i 3 kolacje w formie prowiantu - kuchnia polska samoobsługowa
- 6 noclegów, 4 w Centrum wakacyjnym Haven 3*, 2 na promie
Zakwaterowanie w Szkocji : Centrum Haven 3* w Seton Sands - 20 km na wschód od Edynburga http://www.haven.com Całoroczne mobile homes dla 6 osób z łazienką, kuchnią, trzema sypialniami oraz salonem. Każdy mobile home posiada ogrzewanie, kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie kompleksu znajdują się : boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, świetlica, urządzenia rozrywkowe.

Cena nie obejmuje:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok 90-100 GBP oraz 30-35 Euro (Holandia)

Szkocja - prom Holandia - 9 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Szkocja - prom Holandia - 9 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua