BON TURYSTYCZNY

 

DRODZY KLIENCI !

     Wszystkie nasze imprezy, zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych, objęte są bonem turystycznym. Na wyjazdy indywidualne oraz rodzinne oferujemy pakiety turystyczne z możliwością opłaty bonem, dofinansowywania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub inną formą dofinansowania np. środkami związkowymi. Dodatkowo klienci grupowi mogą skorzystać ze zniżek dla stałych klientów lub bonów wycieczkowych Polan Travel.

BON TURYSTYCZNY

Bon turystyczny jest formą dopłaty do wyjazdu wypoczynkowego, krajoznawczego (np. wczasów, wyjazdu do parku rozrywki) lub do imprezy turystycznej (np. wycieczki szkolnej). Można nim zapłacić także jeśli w pakiecie turystycznym nie ma noclegu np. za 1-dniową wycieczkę rodzinną lub półkolonię. Otrzymują go rodzice, którym w momencie wejścia w życie ustawy z 15.07.2020 przysługiwało świadczenie 500 PLUS. Przyznawany jest w formie 16-cyfrowego kodu elektronicznego. Bon należy aktywować za pośrednictwem platformy PUE ZUS przy wykorzystaniu profilu zaufanego, podpisu kwalifikowanego lub bankowości internetowej - na życzenie pomożemy przy rejestracji. Po aktywacji numer bonu jest przesyłany na numer telefonu lub e-mail osoby upoważnionej (beneficjenta). Realizacja bonu może nastąpić częściowo - nie ma konieczności wykorzystania całej kwoty jednorazowo. Bonu nie można zamienić na gotówkę. Termin realizacji bonu został wydłużony do 30 września 2022 r.

 

PAKIET TURYSTYCZNY, czyli jak skorzystać z bonu turystycznego

   To kompozycja dwóch lub większej liczby usług turystycznych. Na życzenie klienta tworzymy pakiety z możliwością np. wstępów do parków rozrywki, wybranych atrakcji turystycznych, jak również innych usług np. przewodników, transportu.
   Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu pakietów. Z przyjemnością "spakietujemy" Państwa własne propozycje, umożliwiając wykorzystanie bonu turystycznego dla dzieci i młodzieży do 18 lat. Dla dorosłych członków rodziny pakiety mogą być dofinansowywane z innych źródeł np. z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub  funduszy związkowych.

WARTO ZABRAĆ RODZINĘ I ZNAJOMYCH NA WYCIECZKĘ

   Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiety wycieczkowe, które możecie opłacić u nas BONEM TURYSTYCZNYM. Ograniczenie podróży grupowych nie stanowi przeszkody w podróżowaniu indywidualnym, z rodziną lub w małych zaprzyjaźnionych grupach. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, co tydzień oferta będzie wzbogacana o nowe, ciekawe propozycje zarówno dla dzieci jak i rodziców m. in. na okres zimowy. Sami Państwo wybierają dogodny termin wyjazdu oraz trasę. Rozważymy Wasze własne propozycje pakietów turystycznych. Każdy pakiet można rozszerzyć o inne usługi np. noclegi, wyżywienie, zabiegi SPA, bon paliwowy, bilety na środki transportu, zestawy upominkowe.

Przykładowe pakiety poniżej.

Powrót
wypoczynek dzieci

BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

ul.11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

biuropodrozy@polan-travel.com.pl

NIP 725 000 88 22

Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
Biuro Podróży TUREX Kijów
ТОВ "ТУРЕКС"
03150, Україна, м.Київ, 
вул. Антоновича 91/14,

тел. +38 044 206 07 97
e-mail: inna@turex.com.ua