klasa

Newsletter

Co nowego - newsletter

  • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

O firmie

 

Nasze biuro istnieje od 1991 roku, w Bielsku-Białej mamy siedzibę od 1996 roku. Specjalizujemy się w organizacji imprez turystycznych dla grup zorganizowanych. Organizujemy wycieczki na zamówienie z uwzględnieniem  życzeń klienta (dotyczących zwiedzanych  miejsc, zakładanego budżetu, dodatkowych świadczeń).  Dla dzieci i młodzieży organizujemy wycieczki, kolonie, obozy, zielone szkoły, wyjazdy edukacyjne oraz pielgrzymki ministranckie. Współtworzyliśmy 2 międzynarodowe festiwale muzyczne - łączymy działalność turystyczną i kulturalną m.in. na obozach z warsztatami wokalnymi, tanecznymi i in.   Grupom dorosłych oferujemy wycieczki krajoznawcze, integracyjne, firmowe, studyjne i inne.  Obsługujemy klientów z całej Polski. Naszą nowością dla klientów indywidualnych, rodzin i pracowników firm są  Wycieczkowe i Wypoczynkowe Pakiety Turystyczne z możliwością ich dofinansowania np. Bonem Turystycznym.

Działamy na podstawie Zezwolenia Marszałka Województwa Śląskiego nr 130 oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową TU SIGNAL IDUNA

Tutaj znajdziesz skan aktualnej GWARANCJI UBEZPIECZENIOWEJ

 

U nas na wyjazdach grupowych i indywidualnych zrealizujesz BON TURYSTYCZNY -  kliknij po więcej informacji

 

ODWIEDŹ NAS TEŻ NA FACEBOOKU


Nagrody i wyróżnienia:

Nasze biuro jest trzykrotnym laureatem nagrody Prezydenta m. Bielska-Białej na „Najlepszy produkt turystyczny”
- Turystyka kulturowa - „Szlak wielokulturowy”
- Międzynarodowy Festiwal Muzyczny - jesienne spotkania artystyczne „Talizman sukcesu”
- Turystyka biznesowa - „Praktyczne zastosowanie nowoczesnych technologii w zakresie ochrony środowiska i wykorzystania odnawianych źródeł energii”.

Ponadto otrzymaliśmy:
Odznaczenie Ministra Gospodarki „Za zasługi dla turystyki"
Odznakę Honorową „Za zasługi dla Województwa Śląskiego”
Honorową Odznakę Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej w stopniu złotym 

wypoczynek dzieci

BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

ul.11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

biuropodrozy@polan-travel.com.pl

NIP 725 000 88 22

Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
Biuro Podróży TUREX Kijów
ТОВ "ТУРЕКС"
03150, Україна, м.Київ, 
вул. Антоновича 91/14,

тел. +38 044 206 07 97
e-mail: inna@turex.com.ua