Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Anglia Środkowa, Londyn, Yorkshire - 7 dni

Zielone szkoły

Anglia Środkowa, Londyn, Yorkshire - 7 dni

Anglia Środkowa, Londyn, Yorkshire - 7 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Londyn – Yorkshire

7 dni - wiek uczestników : 14-18 lat

Zakwaterowanie - ośrodki wypoczynkowe położone na wschodnim wybrzeżu Morza Północnego w okolicach Scarborough w hrabstwie Yorkshire. Całoroczne mobile 6-7-osobowe, superior z łazienką, dwiema lub trzema sypialniami oraz salonem. Każdy mobile home posiada ogrzewanie, kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie kompleksu znajdują się: plaża, boiska sportowe, basen kryty, plac zabaw dla dzieci, świetlica, urządzenia rozrywkowe.

Program wyjazdu:

I dzień – wyjazd o godzinie 6:00

II dzień – przyjazd do Londynu we wczesnych godzinach rannych (9-godzinny odpoczynek kierowców - postój w Greenwich), rejs statkiem do Tower of London - jednego z najlepiej zachowanych zamków średniowiecznych z kolekcją klejnotów koronnych - rezydencja królewska, mennica, zbrojownia, więzienie, miejsce straceń, dalej spacer po słynnym moście Tower Bridge, Teatr Shakespeare'a The Globe, Most Millenijny, Katedra św Pawła, CITY: dzielnica banków, sądów, giełdy. O godzinie 14:00 dalsza podróż do Yorkshire, na trasie obiadokolacja. Przyjazd i zakwaterowanie w Centrum wakacyjnym Primrose Valley Haven w okolicach Scarborough i nocleg.

III dzień – Śniadanie, wypoczynek na miejscu, po południu zwiedzanie oceanarium w Scarborough – placówki o charakterze morskiego parku rozrywki. Obiadokolacja i nocleg.

IV dzień – Śniadanie, przejazd na zwiedzenie Leeds - Muzeum-zbrojownia. Przejazd do Yorku - Starówka, słynna Katedra, Narodowe Muzeum Kolejnictwa. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

V dzień – Śniadanie, odpoczynek w ośrodku, następnie przejazd do miejscowości wypoczynkowej Whitby, zwiedzanie ruin klasztoru. Przejazd do Parku Narodowego North York Moors – miejsca największych wrzosowisk w Anglii. Powrót do ośrodka na obiadokolację i nocleg.

VI dzień – wyjazd wcześnie rano do Londynu (na trasie śniadanie z prowiantu biura), przyjazd do Londynu, 9-godzinny postój autokaru, cd zwiedzania (przejazdy komunikacją miejską): British Museum, Parlament, Big Ben, Westminster Abbey – miejsce koronacji i pochówku wielu królów angielskich, Pałac Buckingham, słynna aleja Whitehall, przy której mieszczą się niemal wszystkie najważniejsze instytucje rządowe kraju, m.in. Downing Street, następnie Trafalgar Square z Kolumną Nelsona. Kolacja w Londynie. Dalsza podróż do Polski.

VII dzień – powrót do Polski. Zakończenie imprezy.

 

Transport - autokar lux
Ubezpieczenie - TU WIENER - NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Terminy - 7-dniowe do uzgodnienia III-VI i IX-XI 2022

CENA: na zapytanie

Wiek uczestników - min. 14 lat

Cena obejmuje:

 • przejazd autokarem lux
 • składkę na TFG – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opiekę pilota na całej trasie (nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników)
 • ubezpieczenie TU WIENER NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)
 • przeprawa Eurotunelem lub promem w obie strony
 • wyżywienie wg programu
 • 4 noclegi w ośrodku Haven 3 *

*Zakwaterowanie w Yorkshire : Centrum Haven 3* k. Scarborough http://www.haven.com Primrose Valley. Całoroczne mobile homes dla 6 osób z łazienką, kuchnią, trzema sypialniami oraz salonem. Każdy mobile home posiada ogrzewanie, kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie kompleksu znajdują się : boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, świetlica, urządzenia rozrywkowe.

 

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok 100 -130 GBP

Anglia Środkowa, Londyn, Yorkshire - 7 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Anglia Środkowa, Londyn, Yorkshire - 7 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua