Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Walia Północna + Anglia, Londyn - 10 dni

Zielone szkoły

Walia Północna + Anglia, Londyn - 10 dni

Walia Północna + Anglia, Londyn - 10 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Londyn, Walia Południowa
10 dni - wiek uczestników : 14-18 lat

Zakwaterowanie - ośrodek wypoczynkowy położony w okolicach Prestatyn w północnej Walii. Całoroczne mobile homes 4 i 6 osobowe z łazienką, dwiema lub trzema sypialniami oraz salonem. Każdy mobile home posiada ogrzewanie, kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie kompleksu znajdują się : boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, świetlica, urządzenia rozrywkowe.

Program wyjazdu:

I dzień
- wyjazd z Polski w godzinach rannych - przejazd przez Niemcy, Belgię.

II dzień
- przejazd do Londynu we wczesnych godzinach rannych (9-godzinny postój autokaru), zwiedzanie: Greenwich, przejazd metrem, Tower Bridge, Westminster Abbay, rejs statkiem po Tamizie, Big Ben, St.Paul's Cathetdral, dalsza podróż do Walii (przejazd ok. 5 godzin), zakwaterowanie w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym w Prestatyn, obiadokolacja, noclegIII dzień
- śniadanie, odpoczynek - zajęcia własne na terenie ośrodka, wyjazd do Parku Narodowego Snowdonia - urwiste ukształtowane przez lodowce góry, możliwość wyjazdu przy dobrej pogodzie kolejką na Mount Snowdon 1.085 m. npm - najwyższą górę Anglii i Walii, w przypadku niesprzyjającej pogody piesza wycieczka wokół jeziora, Muzeum Łupka (Slate Museum), powrót na obiadokolację i nocleg do Prestatyn.

IV dzień
-śniadanie, wyjazd na wycieczkę do Harlech - zwiedzanie słynnego zamku, Ciccieth dawny gród warowny walijskich książąt, następnie Aberdaron przejazd tzw "Dzikim wybrzeżem" wzdłuż skalistej zatoki "Wrota piekieł", powrót na obiadokolację i nocleg.

V dzień
-śniadanie, czas wolny, korzystanie z infrastruktury ośrodka - boiska, plaża, przejazd do miasta Convy ze znakomicie zachowaną średniowieczna starówką, wejście na mury obronne, zamek z XII wieku oraz do zamku Beaumaris, ewentualnie wybrzeżem do Wyspy Maskonurów, powrót na obiadokolację i nocleg.

VI dzień
-śniadanie, czas wolny, korzystanie z infrastruktury ośrodka, fakultatywnie wyjazd do Parku Rozrywki Alton Towers ( koszt 50 GBP- wstęp + dojazd - grupa min 35 osób ), obiadokolacja i nocleg w Prestatyn.

VII dzień
-śniadanie, wyjazd do Anglii - zwiedzanie Liverpoolu - Muzeum Beatlesów, Katedra Anglikańska i Rzymskokatolicka oraz Chester - Katedra z XI w, Stare Miasto z najpiękniejszymi w Anglii domami szachulcowymi, powrót na obiadokolację i nocleg do Prestatyn.

VIII dzień
- śniadanie, zajęcia własne, obiadokolacja, nocleg

IX dzień
- wyjazd we wczesnych godzinach rannych, śniadanie na trasie w formie prowiantu + prowiant na drogę - program alternatywny (postój autokaru 9-godzin)
A/ zamek Warwick oraz Muzeum Shakespeare'a w Startfort upon Avon z transferem lokalnymi środkami transportu
B/ Londyn - program zwiedzania do uzgodnienia
C/ Bruksela
D/ Gandawa i BrugiaX dzień - powrót do Polski w godzinach popołudniowych

Transport - autokar lux
Ubezpieczenie - TU WIENER - NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)

Terminy - 10 dniowe do uzgodnienia III-VI 2022 oraz IX-XI 2022

CENA: na zapytanie

Wiek uczestników - min. 14 lat

Cena obejmuje: - przejazd autokarem Lux razem z kosztami Eurotunelu lub promu
- 7 noclegów w Centrum Wakacyjnym na północnym wybrzeżu Walii
- wyżywienie 3 x dziennie : śniadania w formie bufetu + samodzielnie przygotowywany prowiant oraz 2 daniowe obiadokolacje - kuchnia samoobsługowa posiłki wg. programu 
- opiekę pilota na całą trasę ( nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników )
- ubezpieczenie TU WIENER - NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)
-składa na TFG Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- wycieczki w cenie imprezy bez kosztów wstępu do zwiedzanych obiektów: Londyn,  Liverpool Chester w Walii : Harlech, Ciccieth, Aberdaron, "Dzikie wybrzeże", "Wrota piekieł", Convy, Beaumaris ,Wyspa Maskonurów , na trasie wybrane propozycje w Anglii i Belgii

Cena nie obejmuje kosztów:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 100-110 GBP/os, w tym dla chętnych  zajęcia edukacyjne w jednej z lokalnych szkół językowych z native speakerem: 12 GBP/os/ 2 godziny lekcyjne

Walia Północna + Anglia, Londyn - 10 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Walia Północna + Anglia, Londyn - 10 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua