Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szkocja + Londyn - 9 dni

Zielone szkoły

Szkocja + Londyn - 9 dni

Szkocja + Londyn - 9 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Szkocja – Londyn

9 dni - wiek uczestników : 14-18 lat

 

I dzień - Wyjazd z Polski około godziny 11:00, podróż non-stop do Londynu

II dzień - Przyjazd do Londynu, zwiedzanie (9-godzinny postój autokaru), program do uzgodnienia - nasza propozycja: Tower of London - jeden z najlepiej zachowanych zamków średniowiecznych z kolekcją klejnotów koronnych - rezydencja królewska, mennica, zbrojownia, więzienie, miejsce straceń, dalej spacer po słynnym moście Tower Bridge, Teatr Shakespeare'a The Globe, Most Millenijny, Katedra św Pawła, CITY: dzielnica banków, sądów, giełdy. Kolacja w Londynie. Dalsza nocna podróż do Szkocji.

III dzień - Przejazd do nadmorskiego ośrodka wypoczynkowego Setton Sands Haven koło Edynburga (na trasie śniadanie), postój przy Melrose Abbey, niegdyś największym i najbogatszym opactwie regionu. Zakwaterowanie w ośrodku od godz. 15.00. Po przyjeździe możliwość odpoczynku na krytym basenie lub przejazdu komunikacją miejską do Edynburga. Obiadokolacja i nocleg.

IV dzień - Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie Edynburga: zamek, Mila, Muzeum Narodowe, Starówka, Royal Yacht Britannia, zamek, ogród botaniczny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

V dzień – Wyjazd o godzinie 6:00, śniadanie na trasie, wjazd do Highlandspunkt widokowy Queens View. Następnie zwiedzanie Blair Castle, zamku który jest siedzibą księcia Atholl, arystokraty mającego niezwykły przywilej posiadania jedynej prywatnej armii w Europie - Atholl Highlanders. Spacer po Blair Castle Gardens, parku założonym na początku XVIII w. Przejazd wzdłuż tajemniczego jeziora Loch Ness, spotkanie i zdjęcie z potworem, zwiedzanie ruin średniowiecznego zamku Urquhart Castle, zbudowanego na siedlisku Piktów - film o historii zamku. Dalsza podróż do Fort William, leżącego u podnóża najwyższej góry Wielkiej Brytanii – Ben Nevis 1344 m.npm. Zwiedzanie „Schodów Neptuna” – śluz na Kanale Kaledońskim. Kolacja w formie pikniku w plenerze w dolinie Glen Coe, powrót około godziny 23:00 na nocleg.

VI dzień – Śniadanie, wycieczka do Queen's Elizabeth National Park, następnie nad malownicze, „pocztówkowe” jezioro Loch Lommond – największe w Wielkiej Brytanii - możliwość rejsu statkiem. Dalsza podróż do Stirling, dawnej stolicy Szkocji, zwiedzanie: zamek - ulubiona siedziba Stuartów, pomnik W.Wallace'a. Powrót na obiadokolację i nocleg do Setton Sands.

VII dzień - Śniadanie + prowiant, odpoczynek, wykwaterowanie o godzinie 12:00. Wyjazd do Glasgow – Muzeum Techniki i Transportu, dzielnica uniwersytecka, nocna podróż do Londynu.

VIII dzień – Przyjazd do Londynu, śniadanie z prowiantu biura, program do uzgodnienia (9-godzinny postój autokaru). Kolacja w Rainforest Cafe (opcjonalnie – dodatkowy koszt 12 GBP/os). Wieczorem wyjazd w dalszą podróż do Polski.

W opcji z noclegiem we Francji - przyjazd do Valenciennes późnym wieczorem na nocleg. Następnego dnia śniadanie + prowiant , wyjazd do Polski

IX dzień - Powrót do Polski w godzinach wieczornych, zakończenie imprezy.

 

CENA: na zapytanie


Terminy - 9-dniowe do uzgodnienia III-VI 2022 oraz IX-XI 2022

Wiek uczestników - min. 14 lat

Cena obejmuje:

 • przejazd autokarem lux
 • opiekę pilota na całej trasie (nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników)
 • ubezpieczenie TU WIENER NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)
 • przeprawa Eurotunelem lub promem
 • 6 śniadań, 3 obiadokolacje, 2 kolacje i 1 prowiant - kuchnia polska samoobsługowa - w wariancie z noclegiem we Francji dodatkowo śniadanie i prowiant
 • 4 noclegi w Centrum Haven 3* w Setton Sands – 13 mil na wschód od Edynburga. http://www.haven.com Całoroczne mobile homes dla 5 lub 6 osób z łazienką, kuchnią, trzema sypialniami oraz salonem. Każdy mobile home posiada ogrzewanie, kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie kompleksu znajdują się: boiska sportowe, basen, urządzenia rozrywkowe.

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok 110-140 GBP
 • dodatkowej obiadokolacji w Londynie 15 GBP w VIII dniu wycieczki

Szkocja + Londyn - 9 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Szkocja + Londyn - 9 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua