Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Włochy - Lido Adriano, Riwiera Adriatycka - 8 dni

Zielone szkoły

Włochy - Lido Adriano, Riwiera Adriatycka - 8 dni

Włochy - Lido Adriano, Riwiera Adriatycka - 8 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Włochy – Lido Adriano, Riwiera Adriatycka, Wenecja

8 dni - wiek uczestników : 9-18 lat

 

Program wyjazdu:

Lido Adriano k/Ravenny miejscowość wypoczynkowa położona na Riwierze Adriatyckiej, k/Rimini – modnego kąpieliska, przyjmującego co roku tysiące turystów z całej Europy. Stanowi także doskonałą bazę wypadową dla interesujących wycieczek do regionów Emilia Romagna i Umbria oraz do Toskanii i Rzymu.

I dzień - wyjazd z Polski około godziny 17.00, przejazd do Włoch

II dzień – przyjazd we wczesnych godzinach rannych do Mogliano Veneto k/Wenecji (w opcji ze zwiedzaniem Padwy, postój autokaru 9 godzin). Przejazd do Wenecji kolejką podmiejską około 20 minut, zwiedzanie (za dopłatą tramwaj wodny): Canale Grande, Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, wieża zegarowa, Most Westchnień, Most Rialto, czas wolny, następnie przejazd kolejką do Padwy około 40 minut - zwiedzanie: Bazylika św Antoniego, Plazza del Erbe, Uniwersytet. W wariancie zwiedzania Wenecji bez Padwy rejs statkiem z terminalu Fusina. Przyjazd na nocleg i obiadokolację (opcjonalnie) do Lido Adriano.

III dzień – śniadanie, wypoczynek i plażowanie w Lido Adriano, po południu wycieczka do Ravenny - Stare Miasto, Katedra, Mozaiki w Baptysterium Ariańskim, kościół św Franciszka, Grób Dantego, Bazylika San Vitale z zewnątrz. Obiadokolacja (opcjonalnie), nocleg w Lido.

IV dzień – śniadanie, odpoczynek w Lido Adriano – zajęcia własne, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg.

V dzień – śniadanie, całodzienny wyjazd do Mirabilandii (koszt 30 Euro/os za 2 dni z możliwością wykorzystania biletu w IV dniu lub w VI dniu wieczorem). Powrót do Lido na obiadokolację (opcjonalnie) i nocleg.

VI dzień – śniadanie, całodzienna wycieczka do San Marino, następnie do średniowiecznego miasta twierdzy San Leo oraz do Cesenatico – spacer wzdłuż starego kanału portowego z zabytkowymi żaglowcami. Powrót do Lido Adriano na obiadokolację (opcjonalnie), możliwość wieczornego wyjazdu na pokaz laserowy do Mirabilandii lub rozszerzenie programu o miasteczko Gubbio – miejsce akcji filmu „Don Matteo” - włoskiego pierwowzoru serialu „Ojciec Mateusz” (dopłata 10 Euro/os.) Spacer po Starówce w Gubbio. Powrót na nocleg do Lido.

VII dzień - śniadanie + prowiant, wykwaterowanie z apartamentów do godz. 10.00, pobyt w Lido Adriano – około godz. 14.00 wyjazd do Polski. Możliwość realizacji na trasie wycieczki fakultatywnej do Bolonii i Modeny – dodatkowy koszt 15 Euro/os (przewodnik w Bolonii, dojazd, check point) + 20 Euro/os wstęp do Muzeum Galerii Ferrari w Modenie - Maranello (cena 2021r), w Bolonii zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem: Stare Miasto, Piazza Maggiore, Piazza Nettuno, 2 wieże Uniwersytet, w Modenie - Maranello - modele bolidów Ferrari, galeria zwycięzców, kabina dźwięków.

VIII dzień – powrót w godzinach rannych. Zakończenie imprezy.

 

 

Ceny na zapytanie

Cena obejmuje :

- przejazd autokarem LUX

- 5 noclegów w apartamentowcu położonym 700 m od centrum Lido Adriano, 100 metrów od piaszczystej plaży, apartamenty trzypokojowe 6-7-osobowe z łazienką i kuchnią z wyposażeniem: naczynia, sztućce, lodówka

- wyżywienie: 5 śniadań (samodzielnie przygotowywane z produktów biura), 1 prowiant na drogę powrotną, opcjonalnie 5 obiadokolacji (dopłata 65 Euro/os)

- polisa TU Wiener NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

- opiekę pilota na cała trasę (nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników)

- wycieczki wg programu z pilotem (kolejność zwiedzania może ulec zmianie)

Cena nie obejmuje :

- kosztów wstępów, lokalnego przewodnika w Wenecji, kolejek i tramwaju wodnego w Wenecji płatne dodatkowo na miejscu – do rozliczenia wg faktycznie poniesionych wydatków – kwota ok. 35 - 50 Euro /os w zależności od wybranego programu.

- innych wycieczek fakultatywnych – np. do Toskanii lub Rzymu.

- taksy klimatycznej

Włochy - Lido Adriano, Riwiera Adriatycka - 8 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Włochy - Lido Adriano, Riwiera Adriatycka - 8 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua