Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Włochy - Rzym, Pompeje, Wezuwiusz, Capri - 9 dni

Zielone szkoły

Włochy - Rzym, Pompeje, Wezuwiusz, Capri - 9 dni

Włochy - Rzym, Pompeje, Wezuwiusz, Capri - 9 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Włochy Paestum – Rzym + Morze Tyrreńskie - Neapol, Capri, Pompeje, Wezuwiusz, Sorrento

9 dni - wiek uczestników : 9-18 lat

 

PAESTUM k/Salerno - miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Tyrreńskim nad Zatoką Salerno, około 100 km od Neapolu w regionie Campania. W starożytności znajdowała się tu kolonia grecka Posejdonia założona około 600 p.n.e. przez Greków słynąca z bogactwa i wyrobów ceramicznych. Paestum jest jednym z największych parków archeologicznych w Europie. Znajduje się na liście światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Program wyjazdu:

I dzień – wyjazd z Polski około godziny 11.00, przejazd do Włoch.

II dzień – wcześnie rano przyjazd do Rzymu, poranna toaleta na Autogrillu, zwiedzanie 7.00-16.00 bez autokaru (konieczna 9-godzinna przerwa w pracy kierowców), zwiedzanie: Kapitol, Forum Romanum, Colloseum, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Hiszpańskie Schody, Bazylika św. Piotra, Grób Jana Pawła II, Most Anioła, Piazza Navona, Panteon. Koszt – przewodnik, wjazd, audioguides = ok 20 Euro/os. Wyjazd z Rzymu ok.16.00 – dalsza podróż do Peastum. Przyjazd w godzinach wieczornych – zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III dzień – śniadanie, odpoczynek, zwiedzanie Paestum (Park archeologiczny - bazylika i greckie świątynie z V w. p.n.e, amfiteatr rzymski), obiadokolacja, wieczorny wyjazd do pobliskiego miasteczka Agropoli, panorama zatoki z murów zamku, Starówka, powrót na nocleg.

IV dzień – śniadanie, wypoczynek w Paestum, obiadokolacja, nocleg lub wycieczka fakultatywna na Capri i wybrzeże AMALFI – koszt 40 Euro/os (statek, zwiedzanie z pilotem, wjazd kolejką linową)

V dzień – śniadanie, wypoczynek w Paestum, obiadokolacja, nocleg lub wycieczka fakultatywna Wezuwiusz, Pompeje - koszt 45 Euro/os (w cenie wszystkie bilety wstępu i lokalny przewodnik z językiem polskim w Pompejach + audioguides), Wezuwiusz - spacer na szczyt do krateru wulkanicznego, Pompeje - miasto rzymskie, które 24 sierpnia 79 roku n.e. zniszczył wybuch wulkanu Wezuwiusz. Powrót na obiadokolację i nocleg do Paestum.

VI dzień – śniadanie, wypoczynek w Paestum, zwiedzanie wytwórni mozarelli lub popołudniowa wycieczka: rejs łodziami wokół półwyspu Palinuro - m. in. do Błękitnej Groty - na trasie panoramy Parku Narodowego Cilento – koszt 25 Euro/os. Obiadokolacja, nocleg.

VII dzień – śniadanie + prowiant, przejazd z Paestum do Neapolu – zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem (koszt 10 Euro/os) - Porta Capuana i Castel Capuanno - miejsce zaślubin Zygmunta I z Boną Sforza, Katedra - pomniki dawnych władców Neapolu, relikwie św. Januarego patrona Neapolu. Dalsza podróż do Polski, na trasie kolacja w formie pikniku.

VIII dzień – przyjazd rano do Wenecji – 9-godzinny postój autokaru w terminalu Fusina. Przepłynięcie statkiem do Ponte Academia – zwiedzanie: Canale Grande, Plac św. Marka ze słynną Bazyliką, Pałac Dożów, Kampanila, spacer nad kanałami do Ponte Rialto. Czas wolny. Koszt 22 Euro/os + opłata dzienna. Alternatywnie Park Rozrywki Mirabilandia (koszt 26 Euro/os). Późnym popołudniem wyjazd do Polski. Na życzenie dodatkowa obiadokolacja (koszt 15 Euro/os).

IX dzień – powrót do Polski w godzinach rannych.

 

CENA obejmuje:

 • przejazd autokarem lux
 • 5 noclegów w apartamentach nad morzem w Paestum k/Salerno - apartamenty 6/7 os. trzypokojowe – 2 sypialnie 3/4-osobowe + salon z kuchnią, lodówką i wyposażeniem, duża łazienka. Ośrodek posiada własną piaszczystą plażę i serwis plażowy w cenie (leżaki, parasole (1 na apartament))
 • wyżywienie wg programu, w Paestum kuchnia polska samoobsługowa
 • opiekę pilota na całą trasę – nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników
 • polisę TU WIENER NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os) oraz składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA nie obejmuje:

 • kosztów realizacji programu wycieczkowego : biletów wstępu, kolejek dojazdowych lub check pointów, przewodników w Rzymie i Neapolu, wstępu do Mirabilnadii, taxy klimatycznej
 • wycieczek fakultatywnych wg programu

Włochy - Rzym, Pompeje, Wezuwiusz, Capri - 9 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Włochy - Rzym, Pompeje, Wezuwiusz, Capri - 9 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua