Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Chorwacja - Kvarner, Istria, wyspa KRK, Słowenia - Postojna - 8 dni

Zielone szkoły

Chorwacja - Kvarner, Istria, wyspa KRK, Słowenia - Postojna - 8 dni

Chorwacja - Kvarner, Istria, wyspa KRK, Słowenia - Postojna - 8 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Chorwacja - Kvarner, Plitwickie Jeziora, Rijeka, Opatija, Wyspa KRK, Baśka, Słowenia - Jaskinia Postojna

8 dni - wiek uczestników: 10-18 lat

 

Kvarner – region Chorwacji niezwykle zróżnicowany geograficznie. Od pięknych żwirowatych plaż, poprzez góry, rzeczki i jeziorka, aż po urokliwe małe miejscowości i wielkie kurorty turystyczne oraz ciekawe zabytki. Wszystko to sprawia, że zatoka Kvarnerska jest chętnie odwiedzana przez turystów.

Kraljevica - nadmorska miejscowość wypoczynkowa położna w pobliżu mostu na wyspę Krk.

Zakwaterowanie - ośrodek turystyczny położony nad zatoką Dubno, w pobliżu wyspy Krk, pokoje 2, 3, 4 -osobowe z łazienkami, klasa turystyczna – wg lokalnej kategoryzacji obiekt 2*. Na terenie ośrodka można korzystać z Wi-Fi. Do dyspozycji gości pawilon w stylu śródziemnomorskim oraz naturalna żwirowa plaża.

 

Program wyjazdu:

I dzień - wyjazd z Polski w godzinach wieczornych, nocny przejazd do Chorwacji,

II dzień – przejazd do Słowenii, zwiedzanie Jaskini Postojna lub Jaskini Skocjanskiej. Dalsza podróż na Półwysep Istria do miasteczka Poreć oferującego skaliste zatoczki, piniowe zagajniki i małe wysepki – do dawnej osady rzymskiej, jednego z najstarszych na Istrii miast. Krótkie zwiedzanie - Stare Miasto z ruinami rzymskich świątyń, Bazylika Eufrazjańska z VI w. – jeden z najcenniejszych zabytków bizantyjskich w Europie, Dekumanus – główna ulica miasta pochodząca z czasów rzymskich. Przyjazd do Kraljevicy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg .

III dzień - śniadanie, wypoczynek nad morzem nad Zatoką Kvarnerską, obiadokolacja, nocleg.

IV dzień – śniadanie, wyjazd na wybraną wycieczkę faklutatywną:

A/ Na Wyspę Krk - koszt 8 Euro/os. Przyjazd do stolicy wyspy miasteczka KRK oraz miejscowości Baśka z najpiękniejszą na Krku plażą, przejazd mostem nad Zatokę Kvarnerską, następnie do Vrbnika – spacer po krętych uliczkach najbardziej malowniczego miasteczka na wyspie (impreza jest realizowana przy grupie minimum 30 osób)

B/ Na wyspę RAB - koszt 25 Euro/os. Przejazd odcinkiem Magistrali Adriatyckiej, transfer 2 x promem do miasteczka Rab i do San Marino - „Rajska plaża” - najpiękniejsza piaszczysta w Chorwacji, możliwość plażowania i kąpieli (impreza jest realizowana przy grupie minimum 35 osób)

C/ Na 3 wyspy Krk, Cres i Lośinjkoszt 25 Euro/os  Bardzo ciekawa, całodzienna wycieczka na 3 sąsiadujące i całkowicie różniące się od siebie wyspy. Rejs promem na wyspę Cres (zwaną często „Wyspą księżycową") do miasteczka Cres. Dalsza podróż mostem na wyspę Losinj - jedną z najpiękniejszych w Chorwacji, następnie innym promem na Wyspę Krk, do stolicy wyspy miasteczka KRK - możliwość kąpieli, przejazd mostem nad Zatokę Kvarnerską (impreza jest realizowana przy grupie minimum 35 osób).

Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

V dzień - śniadanie, wyjazd na fakultatywną wycieczkę do Parku Narodowego „Jeziora Plitvickie” - koszt 30 Euro/os (przejazd, pilot, bilet wstępu) jednego z najstarszych i największych w Chorwacji z unikalnym, kaskadowym układem 16 błękitnych jezior położonych tarasowo, połączonych 92 wodospadami. Jeziora powstały na skutek wypłukania miękkiego dolomitu przez rzekę. Spacer po parku. Powrót do Kraljevicy na obiadokolację i nocleg.

VI dzień – śniadanie, wypoczynek nad morzem nad Zatoką Kvarnerską, wycieczka do miasteczka Crikvenica. Powrót na obiadokolację i nocleg.

VII dzień – śniadanie (wykwaterowanie do 10.00), około południa wyjazd do Rijeki: Corso - główny deptak i centrum handlowe miasta, port, wyjazd na wzgórze Trsat – sanktuarium maryjne, miejsce pielgrzymki i pomnik Jana Pawła II, Opatija – cesarski kurort z pięknymi, starymi hotelami, elegancką nadmorską promenadą i wspaniałym widokiem na Zatokę Kvarnerską. Dalsza podróż do Polski . Za dopłatą 10 Euro/os obiadokolacja na trasie na granicy Słowenii i Austrii.

VIII dzień – przyjazd do Polski w godzinach rannych, zakończenie imprezy.

 

Cena: na zapytanie

Cena obejmuje:

 • opiekę pilota na całej trasie
 • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
 • 5 śniadań i 5 obiadokolacji w Chorwacji
 • polisa NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)
 • 5 noclegów w ośrodku wypoczynkowym w Kraljevicy – pokoje 2,3,4 -osobowe z łazienkami
 • opłatę na TFG – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

Cena nie obejmuje :

 • taksy klimatycznej – ok. 7 Euro/os- płatna przez osoby od 16 roku życia na miejscu
 • wycieczek fakultatywnych i biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wg programu 

Chorwacja - Kvarner, Istria, wyspa KRK, Słowenia - Postojna - 8 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Chorwacja - Kvarner, Istria, wyspa KRK, Słowenia - Postojna - 8 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua