Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jesioniki, Złote Góry lub "Czeski Semmering"

Wycieczki

Jesioniki, Złote Góry lub

Jesioniki, Złote Góry lub "Czeski Semmering"

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Czechy, 1 dzień

Jaskinie na Pomezi - największy system krasowych jaskiń w Czechach (1.700 m) z bogatą szatą naciekową, powstałych w wyniku rozpuszczeniu wapienia krystalicznego, położonych w pobliżu uzdrowiska Lipowe Łaźnie. Jaskinia charakteryzuje się wąskimi korytarzami, przechodzącymi w miejscu ich skrzyżowania w wysokie szczelinowe komory m. in. "Komora lodowa", "Płaczącej wierzby", korytarz "Rzymskich łaźni", "Biała", "Królewski komin", "Skarbiec" i "Wejściowa".
Do wyboru jedna z atrakcji w wariancie A lub B:

A/ Przejazd malowniczą górską linią kolejową “Slezsky Semmering” prowadzącą z Jesenika przez Ramzová (762 m n.p.m) do Ostrużnej. Trasa przecina liczne tunele, kilka dolin i przechodzące nad nimi wiadukty. Muzeum Kolei Czeski Semmering w Horni Lipova

B/ Zlate Hory (Złote Góry) - sztolnia, skansen dawnej kopalni złota, repliki dawnych młynów do rudy złota z XVI wieku, Rezerwat Przyrody Rejviz - jeden z najciekawszych obszarów torfowiskowych w Europie wokół Małego i Wielkiego Mchowego Jeziorka powstałego 9.000 lat temu, przejście ścieżką przez Wielkie Mchowe Jeziorko - możliwość obserwacji ponad 200 gatunków roślin i traw oraz 50 gatunków mszaków.

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 300 - 400 KCS

 

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

 

Jesioniki, Złote Góry lub "Czeski Semmering"


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Jesioniki, Złote Góry lub "Czeski Semmering"

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua