Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Sztokholm - Express + Ryga i Wilno

Wycieczki

Sztokholm - Express + Ryga i Wilno

Sztokholm - Express + Ryga i Wilno

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Szwecja, Litwa, Łotwa - 5 dni

 

Sztokholm - Gamla Stan, Stare Miasto położone na 4 wyspach, ratusz miejski, Pałac Królewski, zbrojownia, skarbiec, odprawa warty, muzeum Vasa przybliżające historię XVII wiecznego okrętu wojennego, który zatonął w trakcie swojego pierwszego rejsu.

Ryga - zwiedzanie stolicy Łotwy z lokalnym przewodnikiem: spacer po Starówce, malownicze kamieniczki (m.in. Trzech Braci, Dom Kotów), fortyfikacje miejskie z basztami: Prochową, Szwedzką, Zamku Ryskiego, Katedry z XIII wieku, kościołów: św. Jakuba i św. Piotra (panorama miasta z wieży).

Wilno - popołudniowe i wieczorne zwiedzanie miasta: Ostra Brama, Cela Konrada, Rynek Starego Miasta, Kościoły : św. Ducha, św. Anny, św. Piotra i Pawła na Antokolu, ul. Zamkowa, Uniwersytet Wileński, wieczorem wjazd na Wieżę TV

 

Koszty programowe: 300-400 SEK/os + 20-40 Euro/os

Cena obejmuje: dojazd pociągiem Intercity na Podlasie, przejazd do Rygi i Wilna autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, 2 noclegi na promie Ryga-Sztokholm-Ryga w kabinach ekonomicznych 4-osobowych, 4 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os), składkę na TFG – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Sztokholm - Express + Ryga i Wilno


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Sztokholm - Express + Ryga i Wilno

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua