Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

“Norweskie fiordy“, Oslo, Bergen, Kopenhaga

Wycieczki

“Norweskie fiordy“, Oslo, Bergen, Kopenhaga

“Norweskie fiordy“, Oslo, Bergen, Kopenhaga

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Dania, Norwegia

 

I dzień - wyjazd, Szczecin

Wyjazd z ..................... w godzinach rannych, przejazd do Szczecina

Przyjazd wieczorem, zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym, obiadokolacja, nocleg.

II dzień - cd podróży do Norwegii

Śniadanie + prowiant, wyjazd ze Szczecina do Niemiec, przyjazd do Rostocku, spacer po mieście, zaokrętowanie na prom, wypłynięcie z Rostocku o godz.15.30, rejs do Szwecji do portu Trelleborg (przypłynięcie ok godz.21.30), dalsza nocna podróż autokarem do Norwegii.

III dzień - OSLO

Przejazd do Oslo przez most Svinesund, zwiedzanie m.in.: Park Vigelanda, Kon Tiki lub Muzeum Łodzi Wikingów, ratusz - miejsce wręczania Pokojowej Nagrody Nobla, skocznia narciarska Holmenkollen, następnie przejazd w okolice Laerdal nad Sognefjordem - zakwaterowanie w motelu obiadokolacja, nocleg

IV dzień - Kolej Flam, rejs, lodowiec

Śniadanie, przejazd słynna koleją Flamsbana z Flam do Myrdal, najpiękniejsza trasa kolejowa w Skandynawi, atrakcja z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, następnie rejs statkiem 1,5 godziny z Flam do najdłuższego na świecie Sognefjordu. Po zakończeniu rejsu wycieczka pod lodowiec Jostedal, spacer do jęzora lodowcowego. Powrót na obiadokolację i nocleg.

V dzień - BERGEN

Śniadanie, całodzienna wycieczka do Bergen - "stolicy fiordów", przejazd najdłuższym w Skandynawii 25 km tunelem, zwiedzanie miasta: dzielnica Bryggen, wyjazd kolejką na szczyt Urliken - panorama fiordów, powrót do Laerdal na nocleg, obiadokolacja.

VI dzień - Laerdal, Stavkirke Borgund

Śniadanie, zwiedzanie Laerdal - Stare Miasto, Centrum Łososia Norweskiego, obiad + prowiant, wyjazd z Laerdal, po drodze zwiedzanie Borgund (tradycyjny norweski drewniany kościół Stavkirke), nocny przejazd do Danii.

VII dzień - KOPENHAGA

Przyjazd do Helsingborga, przeprawa promowa na drugi duński brzeg Sundu do miasta Helsingor, przyjazd do Kopenhagi - 9 godzinny postój autokaru, zwiedzanie : pomnik syrenki , fontanna bogini Gefion, twierdza Kastellet, Pałac Królewski Amalienborg, Nowy Port - Nyhavn, rejs tramwajem wodnym po kanałach, Plac Ratuszowy, centralna ulica Stroget, czas wolny - możliwość wejścia do Muzeum Figur Woskowych , wyjazd do Polski ok. 14.00, na trasie przeprawa promowa z Gedser (18.00) do Rostocku (godz. 19.40), przejazd do Szczecina, obiadokolacja, nocleg.

VIII dzień - powrót, zakończenie imprezy

Śniadanie wyjazd do .......................... przyjazd w godzinach wieczornych

Uwaga ! Zastrzegamy możliwość zmiany kolejności realizacji poszczególnych punktów programu.

 

(8 dni) grupa min 42 osoby

Cena obejmuje :

 • autokar LUX na całą trasę

 • pilota na całą trasę

 • promy na przeprawach międzynarodowych Rostock - Trelleborg/Helsingborg - Helsingor oraz Gedser - Rostock - miejsca pokładowe

 • posiłki w Norwegii : 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad i 1 prowiant (nie oferujemy innych posiłków w czasie przejazdów)

 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje w Polsce + 1 prowiant (Szczecin)

 • zakwaterowanie: 3 noclegi w Norwegii - motel, pokoje 2 osobowe dla kadry i 3 osobowe dla młodzieży - wszystkie z łazienkami, pościel w cenie

 • zakwaterowanie w Polsce: 2 noclegi - schronisko młodzieżowe w Szczecinie - pokoje 2-6 osobowe. Węzły sanitarne na piętrach.

 • ubezpieczenie TU Gothaer NNW (do 10.000 PLZ) i KL (do 40.000 PLZ)

Cena nie obejmuje :

 • biletów wstępu do obiektów turystycznych i 2 lokalnych przepraw promowych w Norwegii (na ten cel należy posiadać ok. 800-900 NOK + 100-150 DKK w Kopenhadze)

 

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

“Norweskie fiordy“, Oslo, Bergen, Kopenhaga


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         “Norweskie fiordy“, Oslo, Bergen, Kopenhaga

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua