Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Alpy, Wiedeń, Karyntia, Wenecja

Wycieczki

Alpy, Wiedeń, Karyntia, Wenecja

Alpy, Wiedeń, Karyntia, Wenecja

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Austria, Włochy

 

Wiedeń (Stare Miasto, Katedra św. Szczepana, Opera, Ring Strasse, Hofburg lub Schonbrunn, Kahlenberg, Prater, Muzeum Przyrodnicze). Klagenfurt (Pyramidenkogel - najpiękniejszy punkt widokowy w Karyntii, z wysokości 905 metrów można podziwiać niezwykłą panoramę miasta oraz jezior Worthersee i Keutschach - wzgórze czterech jezior). Wąwóz Tscheppaschlucht Gorge, Ferlach - spacer ponad kaskadami opadającej wody, główne wodospady: Tschaukofall, Felsentor (przejście z klifów) oraz most Teufelsbruske. Przejazd jedną z najpiękniejszych tras kolejowych Semmering do Glocknitz - www.semmering.at - 41-kilometrowa alpejska linia kolejowa, zbudowana w latach 1848-54, niezwykle widokowy odcinek trasy Wiedeń-Triest liczy 15 tuneli od 14 do 1400 m długości, wydrążonych w skałach i 16 wiaduktów nad przełęczami. Wenecja (Plac i Bazylika św. Marka, mosty Westchnień i Rialto, rejs po Canale Grande)

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 35 - 55 EURO/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Alpy, Wiedeń, Karyntia, Wenecja


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Alpy, Wiedeń, Karyntia, Wenecja

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua