Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Orawa z Aquaparkiem lub ze spływem pontonami

Wycieczki

Orawa z Aquaparkiem lub ze spływem pontonami

Orawa z Aquaparkiem lub ze spływem pontonami

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Słowacja, 1 dzień

 

Jezioro Orawskie, Oravski Zamek - jeden z plenerów filmu "Janosik", postój na zdjęcia, możliwość zwiedzania wnętrz: Dolny, Średni i Górny zamek, Cytadela, Skarbiec zamku Orawskiego, kaplica św. Michała. Po zwiedzaniu 3-godzinny relaks w Parku Wodnym Aquarelax w Dolnym Kubinie, na miejscu basen pływacki długości 25 m z 6 torami pływackimi i temperaturą wody 27°C oraz część rozrywkowo-relaksacyjna "Wodny świat" z dużym, wielofunkcyjnym basenem pod podstawą piramidy o długości 26 metrów i szerokości 19 metrów. Głębokość basenu wynosi od 110 do 130 cm. Temperatura wody wynosi 32°C. Ponadto goście mają do dyspozycji jaccuzzi, grzybek wodny, masaże podwodne, dziką rzekę, huśtawkę, wyspę, 2 baseniki z hydromasażem o temperaturze wody 36°C, 200 leżaków, 2 fontanny wody pitnej, 2 zjeżdżalnie wodne, podwójną zjeżdżalnię NIAGARA i taras słoneczny otwarty w sezonie letnim.
Zamiast parku wodnego możliwość spływu pontonami rzeką Orawa lub rejs statkiem po Jeziorze Orawskim.

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 15-40 euro

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

 

Orawa z Aquaparkiem lub ze spływem pontonami


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Orawa z Aquaparkiem lub ze spływem pontonami

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua