Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szwajcaria, Alzacja

Wycieczki

Szwajcaria, Alzacja

Szwajcaria, Alzacja

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Francja, Szwajcaria

 

Zurych (Stare Miasto, Jezioro Zurychskie, Katedra Fraumunster z witrażami Marca Chagalla, kościół Św. Piotra z największym w Europie zegarem), Stein am Rhein, Schaffausen (przełom Renu, największy pod względem przepływu wodospad w Europie, Stare Miasto), Lucerna (Stare Miasto, Ogród Lodowy, Most Kapliczny - najstarszy most drewniany w Europie, Baszty Miejskie) oraz Berno (Katedra, Parlament, Wieża Zegarowa, Fontanny)
We Francji (Alzacji) : Colmar - średniowieczna dzielnica i tzw Mała Wenecja, muzeum Unterlinden, Dom Pfisterów, przejazd do Strasbourga - stolicy Alzacji i Europejskiego Parlamentu, dzielnica Mała Francja z malowniczymi kanałami i domami szachulcowymi, rejs statkiem po kanałach, Stare Miasto - Katedra Notr Dame, ratusz, pałac Rohan, Muzeum Alzackie, do wyboru jedna z atrakcji: Saint-Hypolite - potężny średniowieczny zamek Haut- Koenigsbourg lub Góra św. Otylli (Sanktuarium), degustacja win jednej z alzackich winnic.

Koszty programowe 30-50 EURO + 30-40 CHF

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Szwajcaria, Alzacja


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Szwajcaria, Alzacja

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua