Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Śulovskie Skały - “Słowackie Dolomity“

Wycieczki

Śulovskie Skały - “Słowackie Dolomity“

Śulovskie Skały - “Słowackie Dolomity“

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Słowacja, 1 dzień

 

Sulowskie Skały to niewielki, lecz niezwykle atrakcyjny i malowniczy masyw górski - Narodowy Rezerwat Przyrody. Z konglomeratu wapnia i skał piaskowych powstały liczne dziwaczne tarasy, balkony i formy okapowe, dlatego są również nazywane "Słowackimi Dolomitami". Niesamowitym kształtom skał ludzka fantazja dała celne nazwy: Sowa, Indianin, Smreczek, Gotycka Brama, Śpiący Dinozaur, Organy, itd. Podczas wędrówki w Sulovskich Skałach zwiedzanie ruin średniowiecznego zamku.

Do wyboru program w wariancie A lub B

A/ Zwiedzanie Wąwozu Manińskiego – przejście najwęższym kanionem na Słowacji (Manínska Tiesňava), charakteryzującym się niezwykłymi formami skalnymi oraz cennymi gatunkami flory i fauny, przejazd do Żyliny – historyczne serce miasta Plac Mariacki, jeden z najdłuższych i najpiękniejszych deptaków na Słowacji z wieloma restauracjami i stylowymi kawiarenkami.

B/ Pałace i zamki Poważa: Bytca – Pałac Ślubów, część areału zamkowego należąca do najważniejszych renesansowych zabytków w Europie Środkowej, zamek w BudatiniePovažské Múzeum z ekspozycją druciarstwa i nauk przyrodniczych

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 10 - 20 euro

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

 

Śulovskie Skały - “Słowackie Dolomity“


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Śulovskie Skały - “Słowackie Dolomity“

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua