Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Perły Czeskich Sudetów

Wycieczki

Perły Czeskich Sudetów

Perły Czeskich Sudetów

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Czechy, 3 dni

 

Perły Czeskich Sudetów : Skalne Miasta – zamek Disney'a - Śnieżka - Skywalk

Krasowa Jaskinia Jaworzycka, Bouzov - najpiękniejszy morawski zamek z 99 wieżami, nazywany również „Czeskim zamkiem Disney'a”, uzdrowisko Janske Lazne – wejście na wieżę i platformę widokową „Ścieżka w chmurach – Skywalk" - trasa w koronach drzew z pięknymi widokami na masywy Sudetów i z naziemną ścieżką ekologiczną oraz podziemną wystawą znajdująca się pod główną wieżą widokową prezentującą system korzeniowy drzew, skład gleby i jej żywych organizmów, Peć pod Śnieżką - wyjazd kolejką gondolową na Śnieżkę od strony czeskiej, zejście pieszo lub zjazd kolejką (w zależności od pogody), Jaromerz - zwiedzanie XVIII w. twierdzy Józefov z 45 metrową podziemną trasą turystyczną, „Skalne miasto” Adrśpach – część rezerwatu przyrody nieożywionej Adrspassko -Teplickich Skał, fantastyczne labirynty, wąwozy i inne formy skalne przypominające stożkowatą Głowę Cukru i Gotycką Bramę oraz romantycznych kochanków, rejs na łodziach na jeziorku,

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 500 - 900 Kcs

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Perły Czeskich Sudetów


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Perły Czeskich Sudetów

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua