Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Rzym + Neapol, Capri, Pompeje

Wycieczki

Rzym + Neapol, Capri, Pompeje

Rzym + Neapol, Capri, Pompeje

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Włochy

 


Na trasie zwiedzanie 2-dniowe Rzymu (Bazylika Świętego Piotra, nawiedzenie grobu Jana Pawła II, Plac Św. Piotra, Zamek Anioła, Most Anioła, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, Schody Hiszpańskie, Fontana do Trevi, Ołtarz Ojczyzny, Coloseum, Forum Romanum, Kapitol)
Campania - ojczyzna pizzy i mozzarelli :  Paestum (Park archeologiczny - bazylika i greckie świątynie z V w.pne, amfiteatr rzymski), wycieczka statkiem wzdłuż Wybrzeża Amalfi, statek wpływa do malowniczych portów Positano i  Amalfi, rejs na wyspę Capri - wjazd kolejką szynową, zwiedzanie Ogrodów Augusta, możliwość rejsu do Sorrento, Herculanum lub Pompeje (zwiedzanie starożytnego miasteczka zniszczonego przez wybuch wulkanu w 79 roku, w którym jednak zachowało się wiele domów z wyposażeniem malowidłami i rzeźbami), Wezuwiusz - spacer do krawędzi krateru, Paestum (zabytki greckie - rezerwat archeologiczny - świątynie, amfiteatr), Agropoli (miasto zbudowane na wysokim nadmorskim urwisku skalnym - Starówka, do której główne wejście stanowi Brama Aragońska z VII- wieku, wejście na zamek), Castellabate (średniowieczne miasto zbudowane na szczycie 300 m wzgórza z licznymi arkadami, wąskimi uliczkami i schodami i XIII-w. zamkiem wpisane na listę dziedzictwa Kulturowego UNESCO), Santa Maria di Castellabate (zabytkowe nadmorskie miasteczko z domkami rybackimi i latarnia morską- " Baszta Aragońska" ).

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy):

(bilety wstępu, przejazdy na miejscu, rejs statkiem, kolejka na Capri,  wjazdy do miast, przewodnik lokalny, audioguides, taksa klimatyczna)

Rzym 2 dni - realizowany na trasie dojazdu i powrotu cena: 32 Euro/os 

Pobyt w Paestum - 
do wyboru program wycieczki fakultatywne 

rejs statkiem wzdłuż Wybrzeża Amalfi (porty w Amalfi i Positano) oraz na wyspę Capri, możliwość skrócenia pobytu na Capri i zwiedzania Sorrento
cena: 45 Euro/os

Wezuwiusz i Pompeje cena: 30 Euro/os

- Neapol + Pałac Królewski i ogrody w Caserta cena : 25 Euro/os 

- zwiedzanie bawolej farmy z wytwórnią mozzarelli - degustacja cena: 7 Euro/os 

- Wyspa Ischia - rejs promem z Salerno cena: 45 Euro/os 

- Półwysep Palinuro cena: 28 Euro/os - rejs łodziami do grot skalnych

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Rzym + Neapol, Capri, Pompeje


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Rzym + Neapol, Capri, Pompeje

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua