Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Beskidy Czeskie - 5 tras

Wycieczki

Beskidy Czeskie - 5 tras

Beskidy Czeskie - 5 tras

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Czechy, 1 dzień

 

BESKIDY CZESKIE - 5 tras do wyboru

a) Królestwo Wołoskie: Koprzywnica (Muzeum Pojazdów Tatra), Stramberk (ruiny zamku, wejście na wieżę), Rożnov (Skansen Budownictwa Wołoskiego, kąpiel i zabawa w krytej pływalni). Wracając zatrzymamy się przy 65-metrowej zaporze w na rzece Ostravicy podziwiając malownicze jezioro Śańce.

b) Kolejką na Javorovy - Szlakiem polskości na Zaolziu: Javorovy to malowniczy szczyt 1.032 m.n.p.m widoczny z wielu miejsc po polskiej stronie Śląska Cieszyńskiego. Wyjazd kolejką krzesełkową i panorama dostarczą niezapomnianych wrażeń. Pomnik w Terlicku - miejsce katastrofy Żwirki i Wigury. Jabłonków - największy ośrodek polskości w Czechach, grobu legionistów J.Piłsudskiego i tablica upamiętniającą jego pobyt, Kocobędz (Park Archeologiczny - rekonstrukcja osady prasłowiańskiej)

c) Wszystkie pojazdy małe i duże, piernikowe uszy - dla najmłodszych: Koprzywnica (Muzeum Pojazdów Tatra), Stramberk (ruiny zamku, wejście na wieżę, pokaz wyrabiania i degustacja pierników "Stramberskich uszy" ), Studenka (zamek i ekspozycja modeli kolejowych)

d) Zaolzie - Śladami Sławnych Polaków (J. Piłsudski, Żwirko i Wigura): Jabłonków (cmentarz z grobami Legionistów, tablica upamiętniająca pobyt J.Piłsudskiego, wizyta w polskiej szkole na Zaolziu), Kocobędz (Park Archeologiczny - rekonstrukcja osady prasłowiańskiej), Czeski Cieszyn (szlak miejski) oraz Terlicko (pomnik - miejsce katastrofy Żwirki i Wigury)

e) Łysa Góra - wejście na najwyższy szczyt Beskidu Śląsko-Morawskiego: Ostravice - wyjście na Łysa Górę (około 3 godzin marszu), odpoczynek w schronisku, zejście niebieskim szlakiem przez Ivancenę -  to  pamiątka z czasów II Wojny Światowej. Kamienny kopiec na przełęczy Iwanczena (933 m n.p.m.)  poświęcony jest poległym skautom. W styczniu 1945 roku gestapo rozstrzelało w Cieszynie pięciu skautów z Ostrawy. Ich koledzy, na swojej pierwszej wycieczce po wyzwoleniu, usypali na Ivancenie kopczyk kamieni ku pamięci rozstrzelanych. Od tego czasu, mimo nieprzychylnego stanowiska władz  komunistycznych, kopczyk stale rósł - kamienie dokładali przechodzący turyści. Przysyłały je również zaprzyjaźnione organizacje z innych krajów. Zejście do Molenovic (około 2,5 godziny marszu), przejazd na zaporę nad jeziorem Śańce

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 200 - 400 KCS

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

 

Beskidy Czeskie - 5 tras


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Beskidy Czeskie - 5 tras

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua