Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kijów - Lwów - Kamieniec Podolski

Wycieczki

Kijów - Lwów - Kamieniec Podolski

Kijów - Lwów - Kamieniec Podolski

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Trasa czasowo zawieszona

 

WYCIECZKA - Ukraina

 

Kamieniec Podolski (twierdza, most turecki, fragment murów obronnych, rynek polski z ratuszem i studnią ormiańską, kościoły Trynitarzy i Dominikanów, Katedra Rzymskokatolicka z bramą triumfalną, przejazd do Chocimia (spacer, zwiedzanie twierdzy), Okopy Św. Trójcy, Lwów (Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt, Wysoki Zamek, Stare Miasto, Katedra, Opera, miejsca związane z życiem A. Fredry, G. Zapolskiej, L. Staffa, S. Lema), Żółkiew (miasto założone przez Hetmana St. Żółkiewskiego, który wybudował tu zamek, ulubione rezydencja Jana III Sobieskiego, spacer po mieście, renesansowy układ urbanistyczny z rynkiem, fragment murów obronnych, zamek, ratusz, renesansowy kościół Św. Wawrzyńca ), Kijów (Sobory Sofijski i Andrejewski, Peczerska Ławra, Kościół Polski, Narodowe Muzeum Wojny, Pomnik Matki Ojczyzny, Kreszczatik, Złote Wrota, ewentualnie rejs statkiem po Dnieprze).

Koszty programowe: 25 - 35 EURO

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Kijów - Lwów - Kamieniec Podolski


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Kijów - Lwów - Kamieniec Podolski

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua