Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Costa Brava - Madryt - Avila Toledo

Wycieczki

Costa Brava - Madryt - Avila Toledo

Costa Brava - Madryt - Avila Toledo

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Hiszpania, Francja, Szwajcaria, Włochy

 

Barcelona - stolica Katalonii, jedno z najpiękniejszych miast Europy, z zachwycającymi dziełami Antonio Gaudiego - katedrą Sagrada Familia, Casa Mila, Ogrodami Miłości, spacer słynną ulicą Ramblas, stadion Nou Camp, Park Quell, dodatkowo Oceanarium, Blanes, Tossa del Mar - miasto w którym odbywała się corrida, słynie z dobrze zachowanej, jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii, średniowiecznej starówki VIA VELLA, Avila - ruiny zamku Maurów, średniowieczne mury obronne, gotycka katedra, Bazylika San Vincente, następnie przejazd do Toledo - Katedra, Kościół Św. Tomasza z obrazem El Greco, synagoga, most rzymski, Katedra, Alkazar, Zamek San Servando, Pałace, Madryt -  Katedra Nuestra Senora De La Almudena, najsłynniejszy plac Madrytu - Puerta del Sol (centralny plac Madrytu z fontanną przedstawiającą herb miasta), Plaza Mayor, Plaza Espana z pomnikiem Cervantesa, spacer po centrum: ogromny Palacio Real.
Na trasie program w Szwajcarii (Lozanna i Genewa lub Wodospady Renu i Zurich, a w drodze powrotnej program na Lazurowym Wybrzeżu (Cannes i Nicea) lub we Włoszech (Jezioro Garda i Werona lub Vicenza i Padwa lub Wenecja).

Koszty programowe: 80 - 110 EURO

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Costa Brava - Madryt - Avila Toledo


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Costa Brava - Madryt - Avila Toledo

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua