Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Bawaria, Turyngia - Karlove Vary

Wycieczki

Bawaria, Turyngia - Karlove Vary

Bawaria, Turyngia - Karlove Vary

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Niemcy, Czechy

 

W Bawarii: Norymberga (spacer średniowiecznymi uliczkami Starego Miasta, pałac cesarski, Dom Dürera, kościół św. Lorentza z 20 m gotycką monstrancją oraz "Zwiastowaniem" autorstwa Wita Stwosza, Pałac Sprawiedliwości - miejsce procesów zbrodniarzy hitlerowskich), Bamberg (miasto położone na 7 wzgórzach, zwane "Frankońskim Rzymem", katedra św. Piotra i Grzegorza, Stara i Nowa Rezydencja Henryka II, spacer po Starówce, Stary Ratusz). W Turyngii: Naumburg (Katedra św. Piotra i Pawła, rynek z zabytkowymi kamieniczkami, baszty), Weimar (kolebka kultury "Niemieckie Ateny", miasto związane z życiem wielu wybitnych postaci m.in. Goethego, Bacha, Schillera, Liszta - historyczne centrum, Plac Demokratów, Domy Goethego i Schillera, Bauhaus Muzeum, kościół parafialny). Pilzno (Starówka m.in.renesansowy ratusz, kościół św. Bartłomieja, Muzeum Browarnictwa, zwiedzanie słynnego browaru z degustacją), Karlowe Vary (historyczne centrum z ciekawą architekturą w stylach art i nouveau, zamek Loket), Mariańskie Łaźnie (park uzdrowiskowy, Kolonada-pawilon zdrojowy, pomnik Chopina).

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 300-400 Kćs + 30-45 Euro

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Bawaria, Turyngia - Karlove Vary


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Bawaria, Turyngia - Karlove Vary

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua