Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

„Ścieżka w obłokach” + termy i zamek Velkie Losiny

Wycieczki

„Ścieżka w obłokach” + termy i zamek Velkie Losiny

„Ścieżka w obłokach” + termy i zamek Velkie Losiny

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

WYCIECZKA - Czechy, 1 dzień

 

Do wyboru 2 spośród 4 atrakcji :

1/ Dolni Morava - Sky Walk, czyli spacer w chmurach, wyjątkowe przeżycie dla każdego. Wieża o wysokości 55 metrów znajduje się na zboczu góry Slamnik na wysokości 1116 m n. p. m. - wyjazd kolejką linową. Poprzez swoje położenie gwarantuje doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy jak również na grzbiety Jesioników, Suchy Vrch i Karkonosze.

2/ Velkie Losiny - jedno z najstarszych morawskich uzdrowisk, spacer po parku oraz zwiedzanie renesansowego zamku jednego z najpiękniejszych w Czechach stanowiącego siedzibę szlachecką z przełomu XVI i XVII w. Na ścianach niektórych komnat zachowały się oryginalne XVII – w. skórzane tapety, ponadto sala rycerska z renesansowym stropem i potężnym piecem kaflowym z 1587 r.

3/ Zwiedzanie Starej Papierni z XVI w. - zabytku narodowego wpisanego na Listę Dziedzictwa UNESCO w której znajduje się manufaktura papieru czerpanego z bardzo ciekawym muzeum.

4/ Relaks w Therme Park Velké Losiny – nowo-otwarty kompleks z leczniczymi siarkowymi wodami termalnymi będącymi przez dziesięciolecia podstawowym elementem całego leczenia uzdrowiskowego w uzdrowisku Velké Losiny.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota, polisę Gotaher NNW (do 10.000 zł/os) i KL (do 40.000 zł/os)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, termy, lokalny przewodnik) 500 - 600 Kc/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

„Ścieżka w obłokach” + termy i zamek Velkie Losiny


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         „Ścieżka w obłokach” + termy i zamek Velkie Losiny

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua