Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 62

Pakiet Jurajski

BON TURYSTYCZNY

Pakiet Jurajski

Pakiet Jurajski

Cena od 75,00PLN

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pakiet Jurajski - Ogrodzieniec + Stary Młyn Żarki

 

Wycieczka rodzinna dla młodszych turystów. Pakiet obejmuje zwiedzanie jednego z najbardziej imponujących polskich zamków, którego ruiny były plenerem filmów i widowisk. W jego kompleksie znajduje się Muzeum Zamkowe, Zbrojownia oraz Sala Tortur z eksponatami. Wrażenia wzbogaci wizyta w pobliskim zrekonstruowanym kamienno - drewnianym Królewskim Grodzie Birów.

Dodatkowo proponujemy wizytę w ponad 100 letnim Starym Młynie w Żarkach Powstało tu muzeum interaktywne w którym zwiedzający poznają historię pięciu tradycyjnych rzemiosł: młynarstwa, piekarstwa, szewstwa, bednarstwa i kołodziejstwa. Eksponaty można dotykać, a nawet bawić i brać udział w warsztatach .

Park Ogrodzieniec – położony u podnóża zamku - rodzinne centrum rozrywki gwarantujące świetną zabawę, w każdej spośród jego czterech części.

Park Miniatur - tu zobaczymy jak wyglądały zamki jurajskie za czasów swej największej świetności. Makiety zamków odtworzone zostały zgodnie z prawdą historyczną w skali 1:25. W parku można zobaczyć także repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza m. in. katapultę oraz balistę.

Park Doświadczeń Fizycznych - to miejsce w którym można polubić fizykę, a 40 urządzeń pomoże przenieść nas do świata odkryć i eksperymentów oraz zrozumieć działanie podstawowych praw fizyki. Zwiedzający zobaczą tu m. in Kołyskę Newtona, Kolorowy Krater, Wirującą Kulę, Wir Wodny i in. Miłośnicy ekstremalnych przeżyć odbędą swój pierwszy lot na Symulatorze Lotu.

Dom Legend i Strachów - wizyta w tym miejscu przeniesie zwiedzających w świat legend i baśni, z których słynie Jura Krakowsko - Częstochowska. To możliwość spotkania oko w oko z potężnym czarnym psem, białą damą, strasznymi nietoperzami.

Park Rozrywki - miejsce stworzone dla dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Tu znajdują się takie atrakcje jak dmuchany zamek (jeden z największych w Polsce), Karuzela Wiedeńska, Zamek Rycerski oraz huśtawki i zjeżdżalnie. Wszystkie atrakcje doskonale komponują się z otaczającym je krajobrazem dzięki co stwarza wrażenie, że zwiedzający znajdują się w krainie średniowiecza, zamków i rycerstwa.

 

Koszt pakietu dla osoby indywidualnej = 75 zł/os

Koszt pakietu dla rodziny 4 osobowej = 280 zł, inne opcje na zapytanie

 

Pakiet obejmuje: jednorazowe bilety wstępu do ruin Zamku Ogrodzieniec, do Królewskiego Grodu Birów, do Parku Rozrywki Ogrodzieniec, do Muzeum Stary Młyn w Żarkach oraz voucher wraz z informatorem. Istnieje możliwość opłaty BONEM TURYSTYCZNYM.


 

Pakiet Jurajski


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 170

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       BON TURYSTYCZNY

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pakiet Jurajski

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         tel. mobilny 0048 502 351 876

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua