Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 62

Pakiet Inwałd

BON TURYSTYCZNY

Pakiet Inwałd

Pakiet Inwałd

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pakiet INWAŁD - 3 Parki Rozrywki - 5 atrakcji

 

Inwałd to idealne miejsce, aby połączyć zabawę z nauką. Do wyboru 5 różnorodnych atrakcji w 3 parkach tematycznych: Park Miniatur - Świat Marzeń, Dinolandia, Warownia, Mini Zoo Kucyk, Ogród Jana Pawła II

Park Miniatur Świat Marzeń - Niezwykłe miejsce, które przeniesie nas w podróż dookoła świata. Cały świat na wyciągnięcie ręki! W ciągu zaledwie jednego dnia możemy stanąć pod Wieżą Eiffla, koło Muru Chińskiego, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli weneckiej przy Placu św. Marka i w wielu innych miejscach znanych na całym świecie. Większość miniatur wykonana jest w skali 1:15, a Kompleks Wenecki - Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica św. Marka - w skali 1:10. W Parku w osobnej strefie znajdziemy również najpiękniejsze i najważniejsze budowle i zabytki Polski. Na najmłodszych czeka Lunapark - karuzele, diabelski młyn, spływ dziką rzeką i zjeżdżalnie, Zielony Labirynt.

Dinolandia - Park Dinozaurów i Rozrywki, miejsce, w którym można cofnąć się w czasie i odbyć niezwykłą podróż do ery mezozoicznej. Wszystko za sprawą najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli świata dinozaurów. Z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Kompsognata czy też Mamenchizaura. Jest to jedyna w Europie kolekcja dinozaurów, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. W cieniu trzcinowych parasoli można zagrać w minigolfa, przejść krętymi korytarzami Jaskini Tajemnic.

Warownia - Kamienista droga prowadzi na dziedziniec średniowiecznej warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca - średniowieczną osadę, zbrojownię, salę tortur czy Park Ruchomych Smoków. Odwiedzając drewniane chaty u podnóża zamku, poznajemy tajniki dawnych zawodów - garncarza wypalającego garnki, kowala wykuwającego miecz, szewca zajmującego się wyrobem skórzanych ciżemek i niewiasty tkające materiały na krośnie. Zwiedzający mogą spróbować swoich sił w dawnym rzemiośle, zagrać w ciekawe gry - w bilarda, kręgle, poćwiczyć strzelanie z łuku, zakręcić się na karuzeli beczułki, na zamku zwiedzić komnatę damy, salę tortur, zbrojownię. w podziemiach zagrać w laserowy paintball wśród smoków i rycerzy.

Mini Zoo Kucyk - Podczas spaceru po Mini Zoo można tu zobaczyć - kangury benetta, zebu, dziki, szynszyle, szopa pracza, strusie emu i żurawie koroniaste. Każde zwierzę można nakarmić specjalnie do tego przygotowaną karmą. Znajduje się ujeżdżalnia na wolnym powietrzu, trasy do jazd terenowych, zarówno konnych, jak i rowerowych, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona, altany, paleniska przystosowane do ognisk i grilla, wioska indiańska oraz park zabaw dla najmłodszych. Do mini zoo można dojechać Ciuchcią - specjalna kolejką, która odjeżdża z parkingu obok parku.

Ogród Jana Pawła II - Dzieło przedstawiające postać Papieża Polaka, Bazylikę Św. Piotra w Watykanie i Bazylikę Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Na 3 ha stworzono obraz z blisko 20 tys. odpowiednio dobranych roślin: drzew, krzewów, kwiatów i tony kamieni, żwiru i kruszywa. Kompozycję najlepiej oglądać z wieży widokowej. Wędrówka alejkami Ogrodu pozwala podziwiać poszczególne elementy całego obrazu, zobaczyć zdjęcia przedstawiające drogę do świętości i historię życia Papieża Polaka.

Oferta sezonowa. Parki czynne są do 30.10.2020 oraz od 01.05.2021.

Na wycieczkę każdy wyjeżdża indywidualnie, w wybranym przez siebie terminie, lecz pakiet dostępny jest także dla małych grup.

 

Koszt pakietu wg cennika każdego parku w dowolnej konfiguracji + 6 zł/os

 

Pakiet obejmuje: wybrane parki w dowolnej konfiguracji oraz voucher wraz z informatorem. Pakiet może zostać rozszerzony o usługi noclegowe, wyżywienie, transport i inne. Istnieje możliwość opłaty BONEM TURYSTYCZNYM.

 

Pakiet Inwałd


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 170

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       BON TURYSTYCZNY

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pakiet Inwałd

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         tel. mobilny 0048 502 351 876

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua