Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wycieczki górskie

Wycieczki

Wycieczki górskie

Wycieczki górskie

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Wycieczka górska, 1 dzień

 

Wycieczka górska na niektórych trasach z odpoczynkiem w jednym ze schronisk PTTK to świetna propozycja na szkolną wycieczkę. W przypadku niektórych tras możliwy jest dojazd do punktów wyjściowych pociągiem. W trakcie wycieczki istnieje możliwość zorganizowania ogniska. Przedstawiamy kilka wybranych popularnych tras. Zapraszamy na inne szlaki, które opracowujemy za zapytanie.

 

Nasze propozycje:

1/ Beskid Mały - Magurka Wilkowicka (909 m.n.p.m.) – dojazd do Bielska-Białej. Łatwa trasa dla każdej grupy wiekowej. Możliwość dojazdu do punktu wyjściowego pociągiem i komunikacją miejską (Bielsko-Biała). Czas przejścia około 3 – 4 godzin w obie strony w zależności od wybranej trasy.

2/ Beskid Śląski - Kozia Góra (686 m.n.p.m.) – dojazd do Bielska-Białej. Łatwy szlak polecany głównie dla najmłodszych. Możliwość dojazdu do punktu wyjściowego pociągiem i komunikacją miejską (Bielsko-Biała). Wyjście z Cygańskiego Lasu (Bielsko-Biała) trasą wzdłuż dawnego toru saneczkowego na szczyt Koziej Góry do schroniska Stefanka. Czas przejścia około 2.5 godziny w obie strony.

3/ Beskid Śląski - Szyndzielnia (1028 m.n.p.m.) i Klimczok (1117 m.n.p.m.) – dojazd do Bielska-Białej. Wyjazd kolejką na Szyndzielnię. Na trasie i ze szczytów piękne widoki na Pasmo Babiej Góry, Kotlinę Żywiecką, Pasmo Pilska, a przy ładnej pogodzie na Tatry. Czas przejścia około 5 - 6 godzin w obie strony.

4/ Beskid Śląski - Skrzyczne (1257 m.n.p.m.) + Malinowska Skała (1152 m.n.p.m.). Dojazd do Szczyrku. Niezwykle malownicza trasa z pięknymi widokami na pasma beskidzkie, Masyw Babiej Góry i Kotlinę Żywiecką. Możliwość dojazdu do punktu wyjściowego pociągiem i komunikacją miejską. Wyjazd kolejką krzesełkową na Skrzyczne. Przejście na Malinowską Skałę, na Malinów i do Przełęczy Salmopolskiej. Czas przejścia około 3 godzin. W odwróconej kolejności z Salmopolu przez Malinowską Skałę na Skrzyczne, zejście pieszo do Szczyrku (bez korzystania z kolejki). Czas przejścia około 4.5 godziny.

5/ Beskid Żywiecki – Wielka Racza (1236 m.n.p.m.). Dojazd do Rycerki Górnej. Szczyt słynie ze wspaniałych widoków na cały Beskid Żywiecki, Śląski, Małą Fatrę i Tatry. Czas przejścia około 4.5 - 5.5 godziny.

6/ Beskid Śląski - Barania Góra (1220 m.n.p.m.). Dojazd do Wisły Czarnego. Przejście Doliną Białej Wisełki przez Kaskady Rodła ścieżką edukacyjno - przyrodniczą. Panorama ze szczytu Baraniej Góry – wejście na wieżę widokową, powrót do Wisły, Istebnej lub Kamesznicy. Czas przejścia około 4.5 - 5.5 godziny.

7/ Babia Góra (1725 m.n.p.m.) – dojazd do Zawoi. Przejście z Przełęczy Krowiarki – Babia Góra (1725 m) do Schroniska PTTK na Markowych Szczawinach (odpoczynek i zwiedzanie Muzeum Turystyki Górskiej). Przez grzbiet Masywu Babiogórskiego przebiega Europejski Dział Wodny oddzielający zlewisko Morza Czarnego od zlewiska Morza Bałtyckiego. Na trasie przewodnik przekazuje wiedzę z zakresu hydrologii, gospodarce leśnej, obszarach chronionych, drzewostanie, piętrach roślinności, a także o pasterstwie, kulturze, architekturze i tradycji. Czas przejścia około 5.5 godziny w obie strony.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota lub przewodnika górskiego (trasy powyżej 1000 m.n.p.m.), ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł/os).

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 0 - 15 zł

 

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Wycieczki górskie


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Wycieczki górskie

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua