Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kraków (różne trasy)

Wycieczki

Kraków (różne trasy)

Kraków (różne trasy)

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Program każdej trasy uzgadniany jest indywidualnie w zależności od wieku uczestników oraz bloku tematycznego, którym grupa jest zainteresowana. Kraków daje niepowtarzalne możliwości zorganizowania wycieczki edukacyjnej z niemal każdego tematu i przedmiotu. Proponujemy następujące trasy:

A) Krajoznawczo-historycznie

B) Edukacyjnie

C) Rekreacyjnie

D) Literacko

 

a) Krajoznawczo - historycznie: do uzgodnienia - Wzgórze Wawelskie (Zamek Królewski z Katedrą z zewnątrz, Smocza Jama), Stare Miasto (Trakt Królewski, Rynek Staromiejski, Kościół Mariacki, Barbakan, Planty, Brama Floriańska, Muzeum Lotnictwa i Astronautyki, forty XIX-w twierdzy), Muzeum - Podziemia Rynku

Polecamy krakowskie nowości m.in  :
- Muzeum obwarzanka
- Trasa podziemna - schron Nowa Huta
- Fort Kraków
- Szlakiem artystycznym : Młoda Polska, Kraków międzywojenny,

 

b) Edukacyjnie: np. Ekspozycja "Nauki Dawne i Niedawne" - z zaaranżowaną dawną izba alchemiczną, modelami demonstrującymi różne aspekty ruchu falowego, historią metod obliczeniowych i dawnymi przyrządami, interaktywną historyczną prezentacją metod pomiaru czasu. Ponadto proponujemy inne tematy edukacyjne np. na terenie Muzeum Narodowego, Etnograficznego, Ogrodu Botanicznego i Zoologicznego oraz Centrum Sztuki Japońskiej, gdzie dzieci mają możliwość nauczenia się m.in. sztuki origami.

c) Rekreacyjnie: Kraków ma bardzo wiele do zaoferowania najmłodszym. Polecamy spacer szlakiem krakowskich legend, na którym przypomnimy sobie o Wawelskim Smoku, Wieżach Mariackich, Gołębiach, Królu Kraku i Wandzie. Przejdziemy "Drogą Królewską" i posłuchamy o życiu królów na Wawelu. Rekreacyjnie proponujemy Aquapark, Anikino, Zoo, Ogród Botaniczny lub Centrum Sztuki Japońskiej. O krakowskich tradycjach i zwyczajach dowiemy się w Muzeach Historycznym lub Etnograficznym. Fachową wiedzę przekaże nam i wycieczkę poprowadzi krakowski, UPRAWNIONY przewodnik.

d) Literacko: np. - kościół na Skałce, w którego krypcie pochowano m.in. J. Długosza, W. Pola, J. I. Kraszewskiego, T. Lenartowicza, A. Asnyka, S. Wyspiańskego, J. Malczewskiego, K. Szymanowskiego, L. Solskiego "Rydlówka" Muzeum Młodej Polski i "Tetmajerówka" - stary dworek bogaty w pamiątki, obrazy i meble związane z W. Tetmajerem i okresem Młodej Polski na trasie Gorzeń G. (Muzeum Zegadłowicza).

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota lub przewodnika lokalnego

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 18 - 50 zł

 

NOWOŚĆ!!!

- KRAKÓW - zamiast lekcji w szkole

- LEKCJA HISTORII : Królewskim Traktem

- LEKCJA RELIGII : Krakowscy święci

- LEKCJA ARCHITEKTURY : Style architektoniczne

- LEKCJA PATRIOTYZMU : Chwała oręża polskiego

- LEKCJA JĘZ. POLSKIEGO : Kraków Literacki

- ZABAWA : Dla Najmłodszych : Anikino, Fabryka Lalek, Aquapark

- LEKCJA FIZYKI I ASTRONOMII : Obserwatorium Niepołomice

- LEKCJA TRADYCJI NARODOWEJ : Legendy krakowskie

- LEKCJA BIOLOGII - ZOO, Ogród Botaniczny, Muzeum Przyrodnicze

 

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

ZAPLANUJ NA TEJ TRASIE LEKCJĘ W TERENIE Z INTERESUJACEGO CIEBIE PRZEDMIOTU!

Kraków (różne trasy)


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Kraków (różne trasy)

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua