Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Karkonosze - Zamek Książ

Wycieczki

Karkonosze - Zamek Książ

Karkonosze - Zamek Książ

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Program do uzgodnienia spośród proponowanych atrakcji :
Wodospad Kamieńczyka, skała Słonecznik, Śnieżne Kotły, wjazd kolejka na Szrenicę lub wyciągiem krzesełkowym na Wlk. Kopę i wejście na Śnieżkę (ekspozycja Obserwatorium Meteorologiczne), Karpacz i okolice (Krucze Skały, Leśny Bank Genów i Arboretum, skocznia narciarska "Orlinek", zjazd najdłuższą w Polsce rynna saneczkową 1.060-m, kościółek Wang, Muzeum Zabawek twórcy pantomimy H. Tomaszewskiego, Muzeum Sportu i Turystyki, Dom i Muzeum Tyrolskie poświęcone osadnikom z Zillertal, zapora na Łomnicy, Dziki Wodospad), superatrakcje dla dzieci - Jelenia Góra (ekspozycja modeli i miniatur kolejowych), WESTERN CITY - miasteczko "Dzikiego Zachodu". Kowary (sztolnie kopalni rud żelaza i uranu tzw. "Skarbiec Walonów" - kolekcja minerałów), Szklarska Poręba (Muzeum Mineralogiczne z 2000 eksponatów i Muzeum Ziemi prezentujące najpiękniejsze klejnoty Karkonoszy, kolekcję szkła artystycznego), zamki Chojnik, Czocha, Bolków a na trasie Grodziec (wybudowany na wierzchołku wygasłego wulkanu) lub zamek Książ.
Ponadto na trasie warto zobaczyć m.in.: "Wąwóz Myśliborski" z organami bazaltowymi, polskie wygasłe wulkany, Lubomierz (Muzeum Kargula i Pawlaka) oraz jezioro i zaporę wodną w Pilchowicach (możliwość przejazdu pociągiem trasą wzdłuż Przełomu Bobru), Świdnica (Kościół Pokoju, Muzeum Broni Militariów).

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, pilot na całą trasę, lokalni przewodnicy): 45 - 80 zł

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

ZAPLANUJ NA TEJ TRASIE LEKCJĘ W TERENIE Z INTERESUJACEGO CIEBIE PRZEDMIOTU!

Karkonosze - Zamek Książ


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Karkonosze - Zamek Książ

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua