Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Goczałkowice Zdrój - Ogrody Kapiasów

Wycieczki

Goczałkowice Zdrój - Ogrody Kapiasów

Goczałkowice Zdrój - Ogrody Kapiasów

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Goczałkowice Zdrój

 

Proponowane atrakcje do wyboru :

 - Goczałkowice Zdrój - spacer po uzdrowisku, deptak, zrewitalizowany Park Zdrojowy z początku XX w - stoły do gry w szachy, piękne drewniane altany oraz zegar słoneczny, kościółek św. Anny, Muzeum Regionalne - zbiory z przełomu XIX i XX stulecia i XX-lecia międzywojennego, m.in. przedmioty codziennego użytku, historyczne przybory toaletowe, szklane naczynia o różnorodnym przeznaczeniu, dawne urządzenia zdrojowe (w tym wanna kąpielową i waga do ważenia kuracjuszy) oraz część rolnicza tzw „Zakątek wiejski”.

- Ogrody Kapiasów założone w 1979 roku - zachwycające bajeczne ogrody z roślinnością i architekturą ogrodową z całego świata, stawy, ławeczki, punkty widokowe, kąciki roślinne, altany, fontanny, labirynt roślinny, skalniaki, wrzosowiska, ogrody: wiejski, romantyczny, angielski, sensoryczny, ogrody wg pór roku (zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem)

- spacer do zapory na Wiśle tworzącej jezioro Goczałkowickie – zbiornik wody pitnej dla Śląska

- Centrum Edukacji Technicznej - park edukacyjny dla dzieci i dorosłych założony w 2009 roku. Wystawa poświęcona jest czterem podstawowym działom, tj. meteorologia, astronomia, zapora oraz energia odnawialna. Interaktywna wystawa parku obejmuje m. in. takie eksponaty, jak: modele elektrowni wodnej i reaktora jądrowego, laboratorium badania składu wody i składników pogody, modele rakiet kosmicznych i kombinezon amerykańskiego astronauty, w który można się przebrać, pojazd księżycowy. Centrum ukierunkowane jest na pozyskiwanie energii odnawialnej, meteorologię, astronomię i nowoczesne technologie.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota lub przewodnika lokalnego

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 15-25 zł/os

Goczałkowice Zdrój - Ogrody Kapiasów


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Goczałkowice Zdrój - Ogrody Kapiasów

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua