Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Gliwice - Kolejkowo, Radiostacja Gliwicka, Palmiarnia

Wycieczki

Gliwice - Kolejkowo, Radiostacja Gliwicka, Palmiarnia

Gliwice - Kolejkowo, Radiostacja Gliwicka, Palmiarnia

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Gliwice - Palmiarnia miejska - składa się z pięciu pawilonów tematycznych - piąty, akwarystyczny, oddano do użytku w roku 2012. W pierwszych czterech, oprócz egzotycznych roślin, znajdują się również terraria z gadami, akwaria z żółwiami i płaszczkami, klatki z egzotycznymi papugami i kanarkami. Rośnie w niej ponad 5600 roślin, a najstarsze okazy mają ponad 150 lat.

Radiostacja Gliwicka - zwiedzanie radiostacji powstałej w 1933r., jej maszt o wysokości 111 m daje jej status najwyższej istniejącej, zbudowanej w całości z drewna, konstrukcji w Europie oraz najwyższej drewnianej wieży nadawczej na świecie, Park Sensoryczny (atrakcja położona tuż obok Radiostacji Gliwickiej, zapoznaje zwiedzających ze zjawiskami związanymi z dźwiękiem)

Kolejkowo - miniaturowy świat pociągów oraz samochodów. To także jedyna makieta w Polsce, na której pływa statek. W "Kolejkowym świecie" zmianie ulegają pory dnia: dzień trwa 9 minut, po których następuje noc, zapalają się uliczne latarnie oraz światła w budynkach. Twórcy Kolejkowa dołożyli wszelkich starań aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość śląskich miasteczek.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota lub przewodnika lokalnego

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 40 - 45 zł/os

 

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

 

Gliwice - Kolejkowo, Radiostacja Gliwicka, Palmiarnia


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Gliwice - Kolejkowo, Radiostacja Gliwicka, Palmiarnia

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua