Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dolina Pilicy, “Giganty Mocy“ 2 dni

Wycieczki

Dolina Pilicy, “Giganty Mocy“ 2 dni

Dolina Pilicy, “Giganty Mocy“ 2 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Żłobnica - taras widokowy na bełchatowską odkrywkę węgla brunatnego, kominy oraz obiekty elektrowni - największa na świecie elektrownia opalana węglem brunatnym - widok na "Największą dziurę w Europie" (12 x 3 km, głębokość 200 m). Bełchatów : zwiedzanie wystawy Giganty Mocy w Centrum Kultury w Bełchatowie (interaktywna edukacyjna ekspozycja pokazująca proces wytwarzania energii elektrycznej, maszyny wydobywające węgiel brunatny oraz wystawy węgla brunatnego pod różnymi postaciami), zwiedzanie Grot Nagórzyckich - piaskowcowych jaskiń wydrążonych w skałach, "Niebieskie Źródła"- jedno z najpiękniejszych zjawisk przyrodniczych - rezerwatu krajobrazowo - wodnego w tym jedynych w Polsce "Błękitnych wywierzysk", Skansen Rzeki Pilicy - różnorodna kolekcja obejmująca młyn wodny - kolekcję miniatur młynów polskich, pojazdy wojskowe i łodzie wydobyte z rzeki, kolekcja kół młyńskich, Jezioro Sulejowskie powstałe na rzece Pilicy - zapora w Smardzewicach,
Konewka -zwiedzanie bunkra-schronu kolejowego o długości 380- metrów - drugiego największego w Polsce z kolekcją uzbrojenia i wyposażenia żołnierzy z okresu  II wojny światowej.
Spacer po Spale - w jej okolicach odbywały się polowania, w których uczestniczyli królowie polscy, carowie rosyjscy i prezydenci Polski Międzywojennej. Spacer parkiem, w którym znajdują się liczne pomniki przyrody, zwiedzanie z zewnątrz starego myśliwskiego pałacyku, pomnik żubra, obiekty Centralnego Ośrodka Sportu - miejsce treningów i przygotowań polskich olimpijczyków.

Dodatkowo do wyboru na trasie jedna z wybranych atrakcji na Jurze.
- Zamek Olsztyn - Sokole Góry
- Częstochowa
- zamek w Siewierzu

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolację

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, pilot na całą trasę, lokalni przewodnicy): 30 - 50 zł

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

Dolina Pilicy, “Giganty Mocy“ 2 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Dolina Pilicy, “Giganty Mocy“ 2 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua