Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Atrakcje dla dzieci na Śląsku i w Zagłębiu

Wycieczki

Atrakcje dla dzieci na Śląsku i w Zagłębiu

Atrakcje dla dzieci na Śląsku i w Zagłębiu

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Do wyboru 3 obiekty : Egzotarium w Sosnowcu - część botaniczna egzotarium obejmuje rośliny z różnych stref klimatycznych i geograficznych świata. Rosną tu między innymi: sukulenty, liany, palmy, egzotyczne rośliny zielne, należące do roślin dekoracyjnych, jak np. kliwie czy anturium. Natomiast stała ekspozycja zwierząt w egzotarium obejmuje głównie ryby i gady. Szczególnie cenna jest kolekcja egzotycznych ryb akwariowych. Obejmuje ona około 40 gatunków, przy czym najbardziej atrakcyjna jest kolekcja pielęgnic. Faunę gadów reprezentuje tu około 15 gatunków, w tym: krokodyl nilowy, boa tęczowy, pyton tygrysi i siatkowy, 6 gatunków żółwi. Mysłowice - Muzeum Pożarnictwa z ekspozycją historycznych wozów strażackich i sprzętu lub Radzionków (Muzeum chleba). Będzin - zamek Kazimierza Wielkiego, Muzeum Zagłębia, zbrojownia, baszta, mury obronne, Podziemia Będzińskie lub  Dąbrowa Górnicza - Muzeum Geologiczne, sztolnia ćwiczebna Sztygarka- 400 metrowa trasa turystyczna w kopalni - sztolnia, chodnik, wnęki, możliwość zamówienia lekcji historii i etnografii. Bytom - zwiedzanie nowo odkrytego schronu w Miechowicach o długości 100 metrów z czego udostępnione do zwiedzania jest 50 metrów. Schron powstał w latach 1942-1944 i mógł pomieścić około 250 osób, zwiedzanie Szybu Krystyna, który jest jedną z najbardziej charakterystycznych budowli Bytomia. Szyb znajduje się na terenie dawnej kopalni węgla kamiennego Szombierki, kształtem przypomina młot górniczy i jest ewenementem w skali międzynarodowej. W 2009 roku obiekt został zaliczony do "7 cudów architektury województwa śląskiego".

Spacer po Suchogórskim Labiryncie Skalnym - rozległym terenie powstałym na wyrobiskach pogórniczych i grzędach skalnych. Pozostałościami po górnictwie kruszcowym są tu dolinki i wąwozy, strome grzbiety z wychodniami dolomitu oraz liczne pagórki. Teren charakteryzuje się ciekawą rzeźbą, a skały w większości pokrywa roślinność, sporo tu drzew, głównie lasów grądowych.

Zwiedzanie Stadionu Śląskiego położonego na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, na którym polska reprezentacja narodowa odniosła wiele historycznych zwycięstw.

Dla małych grup w wersji ekonomicznej możliwość dojazdu pociągiem i tramwajem i realizacji w/w programu w Sosnowcu i Będzinie.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota lub przewodnika lokalnego

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 15 -30 zł

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

ZAPLANUJ NA TEJ TRASIE LEKCJĘ W TERENIE Z INTERESUJACEGO CIEBIE PRZEDMIOTU!

Atrakcje dla dzieci na Śląsku i w Zagłębiu


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Atrakcje dla dzieci na Śląsku i w Zagłębiu

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua