Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka Ukraina: sanktuaria i miejsca święte - 5 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka Ukraina: sanktuaria i miejsca święte - 5 dni

Pielgrzymka Ukraina: sanktuaria i miejsca święte - 5 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Trasa czasowo zawieszona

 

Pielgrzymka Ukraina: KIJÓW, Poczajów, Lwów

 

I dzień - wyjazd z Polski we wczesnych godzinach rannych, przejazd do Lwowa, przyjazd w godzinach popołudniowych – zwiedzanie Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt, Katedra, Stare Miasto z Katedrą Łacińską i Ormiańską, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

II dzień - śniadanie, przejazd do Oleska - zamek, klasztor, kościół oo. Kapucynów, synagoga, następnie do Poczajowa - Ławra Poczajowska - najważniejsze miejsce kultu prawosławia na Ukrainie, Sobór Zaśnięcia Matki Bożej, Sobór Trójcy Świętej, Dzwonnica, dalsza podróż do Kijowa, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

III dzień - śniadanie, zwiedzanie Kijowa - Sobory Sofijski i Andrejewski, Peczerska Ławra, Kościół Polski, Narodowe Muzeum Wojny, Pomnik Matki Ojczyzny, Kreszczatik, Złote Wrota, obiadokolacja i nocleg w Kijowie.

IV dzień - śniadanie, przejazd do Żytomierza – Muzeum Kosmonautyki, dalsza podróż do Berdyczowa – Obronny Klasztor Karmelitów Bosych, kościół Św. Barbary oraz Winnicy – zamek, dawny pałac Grocholskich, przyjazd do Latyczowa – kościół i klasztor Dominikanów miejsce kultu Matki Boskiej Latyczowskiej oraz do Międzyborza – zamek, obiadokolacja i nocleg w Chmielnickim.

V dzień - śniadanie, droga powrotna do Polski, na trasie zwiedzanie z zewnątrz zamku Sobieskich w Złoczowie, powrót do Polski w późnych godzinach nocnych.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 30-40 euro/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka Ukraina: sanktuaria i miejsca święte - 5 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka Ukraina: sanktuaria i miejsca święte - 5 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua