Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka Słowacja: Szlakiem św. Barbary - 2 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka Słowacja: Szlakiem św. Barbary - 2 dni

Pielgrzymka Słowacja: Szlakiem św. Barbary - 2 dni

Cena od 440,00PLN

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pielgrzymka na Słowację - Szlakiem Św. Barbary

Rajecka Leśna, Kremnickie Bańe, Kremnica, Bańska Szczawnica, Hronsek, Bańska Bystrzyca

 

I dzień - wyjazd z Polski w godzinach rannych, Rajecka Leśna – Słowackie Betlejem z cudowną rzeźbą Frivaldzkiej Marii Panny, golgota i droga krzyżowa, msza święta, Cićmany - malowana wioska, „żywy skansen” w którym mieszkańcy wioski tradycyjnie przyozdabiają swoje domy malowanymi wzorami, Kremnicke Bane - kościół św. Jana Chrzciciela – geograficzny środek Europy, Kremnica - Stare Miasto otoczone murami i basztami, Ratusz, zamek z dawną mennicą królewską, Muzeum Monet i Medali, zakwaterowanie w hotelu w okolicach Bańskiej Szczawnicy, obiadokolacja, nocleg

II dzień - śniadanie, Bańska Szczawnica - najstarsze i najważniejsze w średniowieczu miasto górnicze w Europie, wpisane na listę UNESCO: Starówka, Ratusz, Piargska Brama, kolumna Św. Trójcy, kościół św. Katarzyny, panorama ze wzgórza Frauneberg, Skansen Górniczy, Stary i Nowy Zamek, pochyły rynek ze średniowieczną zabudową, barokowa Kalwaria Bańskoszczawnicka, Hronsek - drewniany ewangelistyczny kościół artykularny, w 2008 roku wpisany Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Bańska Bystrzyca – dawniej jedno z najbogatszych miast górniczych Słowacji, zwiedzanie: Rynek Główny SNP, Wieża Zegarowa, dawny barbakan z wieżą, Kościół Parafialny Wniebowzięcia Marii Panny z ołtarzem św. Barbary (dzieło Mistrza Pawła z Lewoczy), powrót do Polski w godzinach wieczornych

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 20 - 30 euro/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka Słowacja: Szlakiem św. Barbary - 2 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka Słowacja: Szlakiem św. Barbary - 2 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua