Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka Medjugorie, Węgry - 8 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka Medjugorie, Węgry - 8 dni

Pielgrzymka Medjugorie, Węgry - 8 dni

Cena od 1650,00PLN

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pielgrzymka do Medjugorie, na trasie w Słowacji Marianka, na Węgrzech Mariagyud i Pannonhalma

 

I dzień – wyjazd z Polski wcześnie rano, przyjazd do Marianki k. Bratysławy – najstarszego w Słowacji sanktuarium maryjnego, zwiedzanie, msza święta, przyjazd na obiadokolację i nocleg w Chorwacji.

II dzień – śniadanie, przejazd do Trogiru, spacer po Starym Mieście - Katedra św. Wawrzyńca i Brama Miejska z murami obronnymi, msza święta, przyjazd na nocleg i obiadokolację do Medjugorie.

III dzień – śniadanie, całodniowy pobyt w Medjugorie: Góra Objawień, Sanktuarium Maryjne, Kościół św. Jakuba, msza święta, obiadokolacja, nocleg.

IV dzień – śniadanie, msza święta w hotelu, przejazd do Dubrovnika, zwiedzanie miasta zwanego „Perłą Chorwacji” - mury miejskie, Katedra, ul. Stradun, następnie przejazd do Trebinje – zabytkowego miasta w Bośni i Hercegowinie, zwiedzanie: Starówka, meczet Osmana Pashy, wzgórze Crkvina, powrót na obiadokolację i nocleg do Medjugorie.

V dzień – śniadanie, przejazd do miejscowości Kravice – wypoczynek nad największymi w Bośni i Hercegowinie wodospadami, powrót do Medjugorie, udział w wieczornych nabożeństwach z mszą świętą, obiadokolacja i nocleg w Medjugorie.

VI dzień – śniadanie, msza święta, wyjazd do Mostaru, zwiedzanie - zabytkowe centrum miasta: kamienny Stary Most (wpisany na listę UNESCO), meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki oraz dzielnica Stara Carsija (tradycyjne warsztaty rzemieślnicze, restauracje z lokalną kuchnią, meczety, dalsza podróż do Sarajewa - zwiedzanie zabytkowego centrum miasta, gdzie mieszają się wpływy różnych kultur i religii, prawosławne cerkwie, katolickie kościoły, żydowskie synagogi oraz islamskie meczety sąsiadują tu ze sobą od wieków. W programie między innymi: meczet Gazi Husrev-bega, lokalny bazar oraz Latinski Most - miejsce zamachu na arcyksięcia Ferdynanda obiadokolacja i nocleg w Sarajewie.

VII dzień – śniadanie, wyjazd na Węgry, na trasie msza święta w Sanktuarium Maryjnym w Mariagyud lub relaks na basenach termalnych w Harkanach. Przejazd do hotelu w okolicach Balatonu, obiadokolacja, nocleg.

VIII dzień – śniadanie, przejazd na półwysep Tihany - Opactwo Benedyktynów, pola lawendowe, panorama Balatonu przy najwęższym punkcie nad jeziorem, następnie do Pannonhalmy – zwiedzanie Opactwa Benedyktyńskiego, które jest najstarszym obiektem sakralnym na Węgrzech, uważany za węgierską kopię klasztoru Mt. Casino, msza święta. Powrót wieczorem do Polski w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 50-60 euro/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka Medjugorie, Węgry - 8 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka Medjugorie, Węgry - 8 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua