Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka Niemcy: Bawaria - 6 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka Niemcy: Bawaria - 6 dni

Pielgrzymka Niemcy: Bawaria - 6 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pielgrzymka Niemcy, Czechy: Passau, Altotting, Monachium, Wieskirche, Steingaden, Augsburg, Bamberg, Norymberga, Czeski Krumlov, Zlata Koruna

 

I dzień - wyjazd rano, przejazd do Czech, zakwaterowanie w hotelu w okolicach Chebu, obiadokolacja, nocleg

II dzień - śniadanie, przejazd do Bambergu – spacer po mieście Mała Wenecja, Stary Ratusz, Katedra, Pałac Biskupi, Pałac Neue Residenz, jeden z lokalnych mini-browarów - możliwość degustacji, przejazd do Norymbergi – zwiedzanie z przewodnikiem – Kaiserburg – górujący nad miastem zamek cesarski, dobrze zachowane średniowieczne mury miejskie otaczające Stare Miasto, zespół zabudowy mieszczańskiej – Dom Albrechta Dürrera i patrycjuszowski Fembo-Haus, kościoły św. Sebalda i św. Wawrzyńca, z dziełami Wita Stwosza, kościół Najświętszej Maryi Panny, szpital Św. Ducha, renesansowy ratusz, słynna Piękna Studnia. Dalsza podróż na nocleg w okolice Monachium, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III dzień - śniadanie, przejazd do Wieskirche - słynne miejsce pielgrzymkowe, rokokowy kościół wpisany na listę UNESCO, przejazd do Steingaden – kościół klasztorny, późnogotycka budowla ze wspaniałymi freskami, przejazd do Neuschwanstein - zwiedzanie słynnego XIX-wiecznego zamku Ludwika II – pierwowzór plenerów bajek W. Dinsey'a, przejazd do Oberammergau - spacer po „malowanej wiosce”, w której raz na 10 lat odbywa się słynne widowisko „Pasja”, powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

IV dzień - śniadanie, przejazd do Augsburga - dom Mozarta, Pałac Fuggerów, Ratusz, pierwsze w Europie XVI wieczne osiedle socjalne Fuggerei, przejazd do Monachium – zwiedzanie stolicy Bawarii - m.in.: Stare Miasto, Marienplatz, Stary i Nowy Ratusz, Katedra NMP, Kościół Św. Piotra, Teatr Narodowy, BMW Welt – połączenie muzeum, centrum technologicznego oraz centrum rozrywki oferujące odwiedzającym prezentację wszystkich osiągnięć w dziedzinie motoryzacji niemieckiego producenta, Stadion Alianz Arena – z zewnątrz, powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

V dzień - śniadanie, przejazd do Altotting – miejsce wielu uzdrowień i nawróceń, Sanktuarium NMP z cudownym obrazem Czarnej Madonny w Świętej Kaplicy, w tym mieście urodził się Georg Ratzinger – brat Papieża, przejazd do Passau – krótki spacer po „Bawarskiej Wenecji” - miasta na styku 3 rzek, zamek, starówka, katedra, ratusz, przejazd do Czech na obiadokolacje i nocleg

VI dzień - śniadanie, przejazd do Czeskiego Krumlova – zwiedzanie jednego z piękniejszych zamków czeskich, gród oraz ogrody zamkowe, ratusz, liczne zabytki sakralne – kompleks UNESCO, przejazd do Zlatej Koruny – zwiedzanie gotyckiego klasztoru Cystersów, wyjazd w drogę powrotną do Polski, powrót w godzinach nocnych

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 50-60 euro/os + 400-500 Kc/os

 

 

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka Niemcy: Bawaria - 6 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka Niemcy: Bawaria - 6 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua