Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka Czechy: Morawskie Sanktuaria - 2 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka Czechy: Morawskie Sanktuaria - 2 dni

Pielgrzymka Czechy: Morawskie Sanktuaria - 2 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pielgrzymka Czechy „Morawskie Sanktuaria”

Velehrad, Svaty Hostyń, Kromeriż, Brno, Krtiny, Ołomuniec

 

I dzień - wyjazd z Polski wcześnie rano, przyjazd do Hostynia – najważniejszego miejsca pielgrzymkowego na Morawach, zwiedzanie Sanktuarium Madonny Pomocy Ucieczki z Hostynia – znajduje się tu koronowana rzeźba Madonny, dalsza podróż do Kromeriża – letnia rezydencja arcybiskupa, Pałac Biskupi ze słynnymi ogrodami - Ogród Zamkowy i Ogród Kwiatowy - obiekt na Liście UNESCO, degustacja win w piwnicach pałacowych, przejazd do Velehradu - „Morawskiego Betlejem” – kolebki chrześcijaństwa Słowian zwanego też „Czeską Częstochową”, Bazylika - Sanktuarium św. Cyryla i Metodego, msza święta, zakwaterowanie w hotelu w okolicach Brna, obiadokolacja, nocleg

II dzień – śniadanie, zwiedzanie Brna – Stare Miasto, Klasztor Starobrneński z kościołem Wniebowstąpienia NMP, Plac Wolności, Kościół św. Piotr i Pawła, biskupstwo i kapitułą na wzgórzu Petrov, przejazd do miejscowości Krtiny (Chrzciny), gdzie wg legendy Cyryl i Metody chrzcili chrześcijan, barokowy kościół PW. Panny Marii Dziewicy zwany "Perłą Moraw”, ciekawostką jest tutejszy zespół dzwonów na dziedzińcu kościoła, który może grać setki melodii, składa się z 27 dzwonów i należy do największych w środkowej Europie, najmniejszy waży dziewięć kilogramów, największy 364 kilogramy, msza święta, dalsza podróż do Ołomuńca – spacer po Starym Mieście historycznej stolicy Moraw – rezerwat architektoniczny wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – Kolumna Św. Trójcy, katedra, ratusz z zegarem astronomicznym, barokowe kościoły, Kaplica Jana Sarkandra

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 350 - 400 KC/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka Czechy: Morawskie Sanktuaria - 2 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka Czechy: Morawskie Sanktuaria - 2 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua