Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pielgrzymka Czechy: Sanktuaria maryjne - 3 dni

Pielgrzymki

Pielgrzymka Czechy: Sanktuaria maryjne - 3 dni

Pielgrzymka Czechy: Sanktuaria maryjne - 3 dni

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Pielgrzymka PRAGA, Pribram - Svata Hora, Stara Boleslav, Kutna Hora, Kraliki

 

I dzień – wyjazd z Polski we wczesnych godzinach rannych, przejazd malowniczą trasą przez Góry Jesioniki do Kralików - Góra Matki Boskiej, kościół Mariański, Kaplica Świętych Schodów, rezydencja zakonu redemptorystów - msza święta, Muzeum Szopek w Trzebiechowicach, przejazd do Kutnej Hory - kościół Maryjny, kaplica w Sedlcu z kostnicą udekorowaną czaszkami i kośćmi ofiar wojen i zaraz morowych, kościół św. Barbary – uważana za najpiękniejszy gotycki kościół w środkowej Europie, przyjazd do hotelu w okolicach Pragi, obiadokolacja, nocleg.

II dzień – śniadanie, wyjazd do Pribramu - Svata Hora – najważniejszy ośrodek kultu Maryjnego w Czechach, zwiedzanie Sanktarium Panny Marii Królowej Srebrnych Gór – zwanej Madonną Świętogórską, bazylika ze słynnym srebrnym ołtarzem znajdującym się na liście Dziedzictwa Kulturowego UNESCO i gotycką figurą Madonny z Dzieciątkiem, przejazd do Pragi – spacer po Hradczanach i Małej Stranie, Klasztor Strahovski - panorama Pragi, Loreta, Zamek Praski (z zewnątrz), katedra św. Wita, Kościół Matki Boskiej Zwycięskiej – figurka „Praskiego Dzieciątka Jezus”, Msza Święta, czas wolny, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III dzień – śniadanie, wyjazd do Starej Boleslavi – najstarszego miejsca pielgrzymkowego w Czechach, związanego z kultem św. Wacława, zwiedzanie kościoła Wniebowstąpienia Panny Marii, kopia złotego obrazu - reliefu Madonny z Dzieciątkiem, symbolu obrony ziem czeskich, przyjazd do Pragi – Stare Miasto: Droga Królewska, kościoły Panny Marii przed Tynem i św. Mikołaja, Klementinium, Most Karola – figurka św. Nepomucena, Msza Święta w Kaplicy Betlejemskiej, Plac Wacława, czas wolny

Powrót do Polski w późnych godzinach nocnych (dodatkowo na zamówienie na trasie obiadokolacja)

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, pilota na całą trasę, ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)

Dodatkowe koszty programowe (bilety wstępu, lokalni przewodnicy): 600 - 700 KC/os

CENA dotyczy grup minimum 40-osobowych, wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 50 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja.

Pielgrzymka Czechy: Sanktuaria maryjne - 3 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Pielgrzymka Czechy: Sanktuaria maryjne - 3 dni

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua