Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ENERGYLANDIA - rodzinny park rozrywki w Zatorze

Parki Rozrywki

ENERGYLANDIA - rodzinny park rozrywki w Zatorze

ENERGYLANDIA - rodzinny park rozrywki w Zatorze

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Park Rozrywki ENERGYLANDIA - 1 dzień


 

Całodniowa wycieczka do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Energylandia to park roller coasterów nr 1 w Europie. 43 hektary powierzchni zagospodarowano 106 atrakcjami w 6 strefach tematycznych. Znaleźć tu można również liczne restauracje, kawiarnie i sklepiki z pamiątkami.

Strefa ekstremalna – znajdziesz tu rekordowe w skali światowej i europejskiej Roller Coastery. M.in. największy w Europie Mega Coaster Hyperion (prędkość max. 142 km/h i 80m pierwszy spadek), czy najwyższy i najszybszy na świecie, wodny Speed Water Coaster (prędkością max. 110 km/h, wys. Konstrukcji 60 m), a także najnowsza, flagowa atrakcja - ZADRA. To największy na świecie hybrydowy (drewniano-stalowy) Roller Coaster, który osiąga zawrotną prędkość 121 km/h i gwarantuje niezwykłą podróż po torze o długości 1316 m. 

Strefa dla dzieci to Bajkolandia oraz Strefa Cyrkowa. W obu można poczuć się jak dziecko. Odnajdziemy tutaj klasyczną, wiedeńską karuzelę Sisi – symbol parków rozrywki na całym świecie. Są też widokowe kolejki Samoloty oraz Magic Fly, na którym obejrzeć można Park z góry i zaplanować kolejne atrakcje do zaliczenia. W tej części Parku są też niewielkie Roller Coastery, skonstruowane idealnie pod dzieci.

Strefa Familijna - dostosowana do użytku zarówno przez dzieci, jak i rodziców. Skorzystamy tu z Roller Coastera Dragon RMF z podwieszanymi fotelikami, ale także z największej w Europie Środkowo-Wschodniej atrakcji wodnej Anaconda czy szalonymi pontonami Jungle Adventure!

Strefa Wodna – Big Milk Water Park, Tropical Fun oraz Exotic Island – to 20 zjeżdżalni wodnych, baseny i setki leżaków wokół piaszczystej plaży z palmami.

Smoczy Gród – piątą strefą Energylandii. Aż 5 hektarów nowej przestrzeni z atrakcjami, stylizowanymi na okres średniowiecznej Europy oraz gotyku. Kolejka widokowa Dragon Adventure oraz dwa rodzinne Roller Coastery czekają!

Aqalantis - królestwo oceanu, swoją fabułą nawiązujące do starożytnego Atlantis.  Czeka tu wiele niesamowitych atrakcji jakich jeszcze nie widzieliście m.in.  Double Launch Coaster Abyssus, osiągający prędkość 100 km/h i wynoszący nas na nieco ponad 38 metrów wysokości po torze o długości 1316 m.

 

Wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku. Więcej informacji i zdjęć znaleźć można na stronie internetowej www.energylandia.pl

ENERGYLANDIA - rodzinny park rozrywki w Zatorze


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         ENERGYLANDIA - rodzinny park rozrywki w Zatorze

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua