Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 62

Park Rozrywki Ogrodzieniec

Parki Rozrywki

Park Rozrywki Ogrodzieniec

Park Rozrywki Ogrodzieniec

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Park Rozrywki Ogrodzieniec - 1 dzień

 

Ogrodzieniec to największy i najlepiej zachowany zamek na Jurze, dominujący na Szlaku Orlich Gniazd. Podzamcze z ciekawymi formacjami skalnymi m. in skalny Wielbłąd, Niedźwiedź, Dwie Siostry. Na zamku sala tortur, zamkowa kuchnia, prywatne izby dawnych właścicieli, biblioteka, wieża widokowa, izby rycerskie, Muzeum Zamkowe, Zbrojownia i Skarbiec. Zwiedzanie Grodu na Górze Birów – starego drewnianego grodu, zwieńczonego licznymi ostańcami skalnymi

Dodatkową atrakcję stanowi Rodzinny Park Rozrywki” położony u podnóża wzgórza zamkowego.

 

Kompleks składa się z 5 atrakcji:

 • Park Miniatur to prawdziwa gratka dla dużych i małych podróżników! To wyprawa po Szlaku Orlich Gniazd, który rozciąga się od Krakowa aż po Częstochowę. Tutaj możemy zobaczyć jak wyglądały zamki jurajskie za czasów swej największej świetności. Makiety zamków odtworzone zostały zgodnie z prawdą historyczną, a samo ich wykonanie poprzedziły wielomiesięczne poszukiwania i opracowywania dokumentacji. Wszystkie budowle wykonane są w skali 1:25. W parku można zobaczyć także repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza m. in. katapultę oraz balistę.

 • Park Doświadczeń Fizycznych na terenie Parku znajduje się 40 urządzeń, które tłumaczą działanie podstawowych praw fizyki – Kołyska Newtona, Kolorowy krater, Wirująca Kula, Wir Wodny to tylko niektóre z urządzeń, które przenoszą nas do świata odkryć i eksperymentów. Dla odważnych przygotowano Symulator Lotu, dzięki któremu można na własnej skórze poczuć, co czuje pilot podczas powietrznych manewrów. Fizyka nie musi być nudna – po wizycie w parku z pewnością to potwierdzicie!

 • Dom Legend i Strachów - wizyta w tym miejscu przeniesie nas w świat legend i baśni, z których słynie Jura Krakowsko - Częstochowską. To możliwość spotkania oko w oko z potężnym czarnym psem, białą damą, strasznymi nietoperzami. Przekonamy się osobiście jak straszne są postacie przedstawiające wydarzenia, które wg wielu tajemniczych opowieści - wydarzyły się naprawdę.

 • Tor saneczkowy letni to dobra zabawa, emocje i adrenalina. Nie ma znaczenia ile ma się lat, czy jest się dziewczyną czy chłopakiem – ta atrakcja z pewnością spełni oczekiwania każdego!

 • Park Rozrywki to miejsce stworzone dla dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Tutaj znajdziemy takie atrakcje jak dmuchany zamek (jeden z największych w Polsce), Karuzela Wiedeńska, Zamek Rycerski oraz huśtawki i zjeżdżalnie. Wszystkie atrakcje doskonale komponują się z otaczającym je krajobrazem dzięki czemu mamy wrażenie, że znajdujemy się w krainie średniowiecza, zamków i rycerstwa. Super zabawa gwarantowana!Po zwiedzaniu możliwość zamówienia ogniska w ciekawej scenerii.

Park Rozrywki Ogrodzieniec


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 170

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       BON TURYSTYCZNY

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Park Rozrywki Ogrodzieniec

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua