Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Niemcy - Europa Park + Świat Techniki

Parki Rozrywki

Niemcy - Europa Park + Świat Techniki

Niemcy - Europa Park + Świat Techniki

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

Niemcy - Europa Park + Świat Techniki - 4 dni

 

Zwiedzanie i zabawa Europa Parkuhttp://www.europapark.de/de drugiego najpopularniejszego parku rozrywki w Europie (po paryskim Disneylandzie). W parku znajduje się wiele atrakcji charakteryzujących kraje europejskie m.in: Niemcy, Francję, Szwajcarię, Włochy, Holandię, Rosję, Hiszpanię, Grecję, Portugalię, Anglię i państwa skandynawskie, co daje możliwość poznania ich kultury i tradycji. Park oferuje prawie 60 różnorodnych atrakcji, podzielonych na sektory, odpowiadające poszczególnym częściom Europy, wśród nich m.in. radziecka stacja kosmiczna, tyrolska wioska, spływ skandynawską rzeką . Wśród innych atrakcji są turnieje rycerskie, naziemna kolejka, 75 metrowej obrotowa Eurowieży, festyny, shows, delfinarium, safari.

W drugim dniu jedno z najlepszych w Europie Muzeum Techniki Sinsheim w Niemczech, zwiedzanie I części Świata Techniki - Muzeum Techniki (http://www.technik-museum.de/) i http://speyer.technik-museum.de/ , gdzie znajduje się cała historia motoryzacji, modele samochodów osobowych, ciężarowych, wyścigowych z F-1, wejście na pokład samolotów Concorde i TU 144, statek kosmiczny, łodzie podwodne i ratunkowe, lokomotywy, wielka kolekcja instrumentów muzycznych, kino IMAX 3D z efektami specjalnymi, atrakcje te są umieszczone w dwóch miastach, Sinsheim i Speyer.

Koszty programowe- bilety wstępu : 60 - 80 Euro/os

Niemcy - Europa Park + Świat Techniki


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         Niemcy - Europa Park + Świat Techniki

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua