Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

“Kraina czekolady“, Park Mużakowski

Parki Rozrywki

“Kraina czekolady“, Park Mużakowski

“Kraina czekolady“, Park Mużakowski

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

“Kraina czekolady“, Park Mużakowski, piramidy - 2 dni

 

Cottbus - stolica Dolnych Łużyc, zwiedzanie: Park w Branitz oraz pałac Pucklerów (z zewnątrz), słynne piramidy w grobowcem Pucklera, Starówka.
Bad Muskau - zwiedzanie Parku Mużakowskiego - największego i najsłynniejszego parku w stylu angielskim położonego na powierzchni około 5,5 km2 w Polsce i w Niemczech. Od 2004 roku park znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest uznany za jeden z najwybitniejszych przykładów architektury ogrodowej z XIX - w., punkty widokowe z kamiennymi ławkami, stare dęby, platany, kwieciste polany, strumyki, wodospady - największa na świecie morena czołowa (40 km ) pokryta lasem mieszanym z licznymi pomnikami przyrody. www.muskauer-park.de
Zwiedzanie Łużyckiego Parku Głazów Narzutowych w ogrodzie Nochten, w którym znajduje się około 5.000 kamieni, małe wodospady, chłodne doliny oraz słoneczne polany.
Kraina czekolady to warsztat pokazowo-produkcyjny prezentujący fascynujący świat ulubionego nie tylko przez dzieci smakołyku. Zwiedzający mają możliwość obejrzenia prawdziwych dzieł sztuki tworzonych przez mistrzów tego rzemiosła, a także samodzielnego zdobienia czekolady. Dzieła powstają z różnych gatunków czekolady, z których powstają różne kształty, formy, a nawet przedmioty. Ekspozycję wzbogaca projekcja filmowa, na której prezentowane są ręczne sposoby produkcji czekolady.

http://www.confiserie-felicitas.de/

 

Koszty programowe- bilety wstępu :  15-20  Euro/os

“Kraina czekolady“, Park Mużakowski


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         “Kraina czekolady“, Park Mużakowski

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua