Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 64

Newsletter

Co nowego - newsletter

 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

INWAŁD PARK - 5 atrakcji w jednym parku

Parki Rozrywki

INWAŁD PARK - 5 atrakcji w jednym parku

INWAŁD PARK - 5 atrakcji w jednym parku

Kalkulacja indywidualna

Proponowane atrakcje do wyboru :

INWAŁD PARK - Park Miniatur, Dinolandia, Warownia, Ogród Jana Pawła II, Kucyk Mini ZOO - 1 dzień

 

Do wyboru mamy 5 różnorodnych parków tematycznych. To idealne miejsce, aby połączyć zabawę z nauką.

Park Miniatur Świat Marzeń to niezwykłe miejsce, które przeniesie nas w podróż dookoła świata. Cały świat na wyciągnięcie ręki! W ciągu zaledwie jednego dnia możemy stanąć pod Wieżą Eiffla, koło Muru Chińskiego, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli weneckiej przy Placu św. Marka i w wielu innych miejscach znanych na całym świecie. Większość miniatur wykonana jest w skali 1:15, a kompleks wenecki - Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica św. Marka - w skali 1:10. W Parku w osobnej strefie znajdziemy również najpiękniejsze i najważniejsze budowle i zabytki Polski. Na najmłodszych czeka Lunapark - karuzele, diabelski młyn, spływ dziką rzeką i zjeżdżalnie, Zielony Labirynt.

Dinolandia to Park Dinozaurów i Rozrywki, miejsce, w którym można cofnąć się w czasie i odbyć niezwykłą podróż do ery mezozoicznej. Wszystko za sprawą najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli świata dinozaurów. Z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Kompsognata czy też Mamenchizaura. Jest to jedyna w Europie kolekcja dinozaurów, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Niesamowite stwory to nie jedyne atrakcje Dinolandii. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - odpoczynek w cieniu trzcinowych parasoli, gra w minigolfa czy też wędrówki krętymi korytarzami Jaskini Tajemnic. Po pełnym wrażeń zwiedzaniu na odpoczynek i smaczny posiłek zaprasza tematyczna restauracja T.Rextaurant.

Warownia - na kamienistym wzniesieniu, otoczony drewnianymi balami, góruje średniowieczny zamek. Kamienista droga prowadzi na dziedziniec średniowiecznej warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca - średniowieczną osadę, zbrojownię, salę tortur czy Park Ruchomych Smoków.

Odwiedzając drewniane chaty u podnóża zamku, poznajemy tajniki dawnych zawodów - garncarza wypalającego garnki, kowala wykuwającego miecz, szewca zajmującego się wyrobem skórzanych ciżemek i niewiasty tkające materiały na krośnie. Każdy zwiedzający może spróbować swoich sił w dawnym rzemiośle. Spacerując pomiędzy chatami można zagrać w ciekawe gry - w bilarda, kręgle, można poćwiczyć strzelanie z łuku, zakręcić się na karuzeli beczułki. Na zamku można zwiedzić komnatę damy, salę tortur, zbrojownię. W podziemiach można zagrać w laserowy paintball w otoczeniu smoków i rycerzy. Możliwość zorganizowania warsztatów edukacyjnych dla grup szkolnych.

Mini Zoo Kucyk

Mini Zoo położone jest na malowniczych pagórkach, otoczone zagajnikami i płynącą rzeczką tuż u podnóża Beskidu Małego. Zwiedzanie Mini Zoo to spacer po urozmaiconym terenie. Można tu zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znane - kangury benetta, zebu, dziki, szynszyle, szop pracz czy strusie emu i żurawie koroniaste. Każde zwierzę można nakarmić specjalnie do tego przygotowaną karmą. W Mini Zoo oprócz wielu zwierząt, znajduje się ujeżdżalnia na wolnym powietrzu, trasy do jazd terenowych, zarówno konnych, jak i rowerowych, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona, altany, paleniska przystosowane do ognisk i grilla, wioska indiańska oraz park zabaw dla najmłodszych. Do mini zoo można dojechać Ciuchcią - specjalna kolejką, która odjeżdża z parkingu obok parku.

Ogród Jana Pawła II

Ogród Jana Pawła II to 3-hektarowe dzieło przedstawiające postać Papieża Polaka, Bazylikę Św. Piotra w Watykanie i bazylikę Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Do stworzenia obrazu niezbędne było blisko 20 tys. odpowiednio dobranych roślin: drzew, krzewów, kwiatów i tony kamieni, żwiru i kruszywa. Wędrówka alejkami Ogrodu, których długość wynosi aż 8 km, pozwoli podziwiać poszczególne elementy całego obrazu, ale również zobaczyć zdjęcia przedstawiające drogę do świętości Papieża Polaka, czy też zapoznać się z niezwykłymi historiami z jego życia. Miejsce powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać życie Jana Pawła II. Ogród pełni ważną funkcję w rozwoju edukacji i kultury. Jest źródłem wiedzy i inspiracji jako "żywe muzeum" Jana Pawła II.

Park Rozrywki w Inwałdzie to miejsce, w którym każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

INWAŁD PARK - 5 atrakcji w jednym parku


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 172

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       INNE

        Polecamy

         Banery

         1

         Banery-p4

         p4

         INWAŁD PARK - 5 atrakcji w jednym parku

         wypoczynek dzieci

         BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

         ul.11 Listopada 60-62
         43-300 Bielsko-Biała
         tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

         biuropodrozy@polan-travel.com.pl

         NIP 725 000 88 22

         Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

         POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
         Biuro Podróży TUREX Kijów
         ТОВ "ТУРЕКС"
         03150, Україна, м.Київ, 
         вул. Антоновича 91/14,

         тел. +38 044 206 07 97
         e-mail: inna@turex.com.ua