Newsletter

Co nowego - newsletter

  • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Polan-Travel z siedzibą ul.11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała. Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych takich jak: adres mailowy przez Polan-Travel. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zima

Jarmarki | zimowiska | Kuligi, wycieczki | зима в Польше

Lato

Obozy 2024 | Wczasy 2024

Zagranica

Wycieczki | Zielone szkoły

Polska

Wycieczki | Zielone szkoły | экскурсии и oтдых в Польше

Parki Rozrywki

Pielgrzymki

turyści indywidualni

Biuro Podróży Polan Travel

Nasze biuro istnieje od 1991 roku, w Bielsku-Białej mamy siedzibę od 1996 roku. Specjalizujemy się w organizacji imprez turystycznych dla grup zorganizowanych. Organizujemy wycieczki na zamówienie z uwzględnieniem  życzeń klienta (dotyczących zwiedzanych  miejsc, zakładanego budżetu, dodatkowych świadczeń).  Dla dzieci i młodzieży organizujemy wycieczki, kolonie, obozy, zielone szkoły, wyjazdy edukacyjne oraz pielgrzymki ministranckie. Grupom dorosłych oferujemy wycieczki krajoznawcze, integracyjne, firmowe, studyjne i inne.  Obsługujemy klientów z całej Polski.  

Oferta krajowa

Wycieczki

Wycieczki

Nasze biuro oferuje atrakcyjne krajowe trasy wycieczkowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W programach wycieczek umiejętnie łączymy walory krajoznawcze oraz zabawę, relaks i edukację. Programy zawsze dopasowujemy do życzeń klienta.

zobacz ofertę
Zielone szkoły

Zielone szkoły

Na zamówienie organizujemy wyjazdy na "zielone szkoły" nad polskim morzem, w górach i nad jeziorami. 

zobacz ofertę

Oferta zagraniczna

Wycieczki

Wycieczki

Nasze biuro oferuje atrakcyjne trasy wycieczkowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W programach wycieczek umiejętnie łączymy walory krajoznawcze oraz zabawę, relaks i edukację.

zobacz ofertę
Zielone szkoły

Zielone szkoły

"Zielone szkoły" za granicą to wyjazdy zarówno dla uczniów szkół podstawowych jak i średnich. Nasza formuła edukacyjnych "zielonych szkół" zakłada dużą elastyczność kierunków i bogaty program zwiedzania.

zobacz ofertę

Pielgrzymki

Pielgrzymki

Organizujemy wyjazdy do miejsc pielgrzymkowych w kraju, Europie i na świecie. Programy zawsze dopasowujemy do indywidualnych zainteresowań i wymagań klienta. Dla grup ministranckich proponujemy ofertę zwiedzania połączoną z wypoczynkiem.

Zobacz ofertę

Wyjazdy firmowe

Wyjazdy firmowe

Zapraszamy firmy, urzędy i inne instytucje. Organizujemy wycieczki krajoznawcze, motywacyjne, tematyczne, integracyjne, plenerowe, wyjazdy studyjne, szkolenia,  koncerty, festiwale, wyjazdy na narty, rajdy rowerowe, kuligi, jarmarki adwentowe i inne.

Zobacz ofertę

Parki Rozrywki

Parki Rozrywki

Wśród naszych propozycji nie brakuje najbardziej popularnych europejskich i polskich parków atrakcji gwarantujących znakomitą zabawę i rozrywkę. Promujemy przede wszystkim rodzime parki rozrywki, do których bilety możecie nabyć w naszym biurze np. Energylandia, Dinolandia. 

Zobacz ofertę

turyści indywidualni

turyści indywidualni

Klientów indywidualnych zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi propozycjami wycieczek. Organizujemy wyjazdy grupowe na zamówienie, ale w przypadku niektórych imprez istnieje możliwość dołączenia się do grupy zorganizowanej.

Zobacz ofertę

Festiwale / Koncerty

Festiwale / Koncerty

Istotną częścią naszej działalności są festiwale. Od 2005 roku współorganizujemy dwa międzynarodowe festiwale dla dzieci i młodzieży. Jesienią "Talizman sukcesu", zimą "Świat bajkowych cudów". Na imprezy te przyjeżdżają artyści m.in. z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Rosji, Czech, Niemiec i Włoch. 

Zobacz ofertę

Wycieczki egzotyczne

Wycieczki egzotyczne

Organizujemy wyjazdy po całym świecie transportem lotniczym w różnych wariantach np. wycieczki objazdowe lub zwiedzanie połączone z wypoczynkiem.

Zobacz ofertę

Lato

W sezonie letnim oferujemy wyjazdy wypoczynkowe i wycieczki objazdowe . Dla dzieci i młodzieży, zarówno dla osób indywidualnych jak i grup, przygotowaliśmy kilka propozycji wyjazdów na kolonie i obozy.
Dla dorosłych proponujemy wczasy pobytowe z możliwością zwiedzania lokalnych atrakcji oraz wycieczki krajoznawcze. 

Zobacz ofertę

Zima

W sezonie zimowym oferujemy wyjazdy na jarmarki adwentowe, a dla grup zorganizowanych kuligi, wyjazdy narciarskie, zimowiska i białe szkoły. Miłośnikom cieplejszych klimatów oferujemy bardziej egzotyczne miejsca i wycieczki lotnicze do Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

Zobacz ofertę

Zapraszamy do współpracy

Firmy - szkoły - osoby prywatne

Pozostałe informacje

ZAPRASZAMY

wypoczynek dzieci

BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

ul.11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

biuropodrozy@polan-travel.com.pl

NIP 725 000 88 22

Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
Biuro Podróży TUREX Kijów
ТОВ "ТУРЕКС"
03150, Україна, м.Київ, 
вул. Антоновича 91/14,

тел. +38 044 206 07 97
e-mail: inna@turex.com.ua