Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 62

Czarnogóra - Chorwacja - Albania - 9 dni

Zielone szkoły

Czarnogóra - Chorwacja - Albania - 9 dni

Czarnogóra - Chorwacja - Albania - 9 dni

Cena od 1340,00PLN

Proponowane atrakcje do wyboru :

Czarnogóra - Kotor, Sutomore, Bar, Budva; Chorwacja - Trogir, Split, Dubrovnik; Albania - Jezioro Szkoderskie

9 dni, wiek uczestników: 9-18 lat

 

Czarnogóra - jedno z najmłodszych i najpiękniejszych państw w Europie. Kraj obfituje w liczne walory turystyczne - piaszczyste plaże, malownicze Góry Dynarskie i bujną roślinność (palmy, cyprysy, figowce), zachwycające swą architekturą nadmorskie miasteczka oraz tajemnicze klasztory. Jest to kraj pełen magicznych zakątków, wysp z dzikimi zatoczkami otoczonych błękitnymi wodami Adriatyku oraz licznymi urokliwymi miasteczkami. Gwarantuje idealne warunki do spędzenia wypoczynku, gdzie jak nigdzie indziej, na niewielkiej powierzchni stykają się dwie kultury wschodu i zachodu, a także jest wszystko co może zachwycić w krajobrazie – górskie szczyty wyrastające prosto z morza, głębokie kaniony, malownicze jeziora itp.

Sutomore – miejscowość wypoczynkowa położona na Rivierze Barskiej nad Zatoką Sutomorską, około 7 km od Baru. Charakteryzuje się żwirkowo - piaszczystą miejską plażą o długości 1250 m. Wzdłuż niej ciągnie się główny deptak z wieloma kafejkami i pubami. Na północ od plaży miejskiej znajdują się urokliwe zatoczkowe plaże ukryte wśród bujnej, śródziemnomorskiej roślinności.

Zakwaterowanie:

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY to kompleks przystosowany dla młodzieży składający się z budynku z 56 pokojami 2, 3 i 4-osobowymi, wszystkie z łazienkami (WC, prysznic, umywalka), stołówki, sali TV, dyskoteki, sali konferencyjnej, aperitif baru. Ponadto na terenie ośrodka jest boisko do małego footbolu, koszykówki, siatkówki oraz stoły do tenisa stołowego. Ośrodek położony jest 50 m od piaszczystej plaży, w sezonie letnim zagospodarowanej - parasole z leżakami, różnego rodzaje atrakcje - wypożyczalnie skuterów, możliwość przejażdżki motorówką ze spadochronem, bananem itp. Wzdłuż plaży biegnie popularny deptak ze sklepami, barami, restauracjami, wieczorem rozbrzmiewającymi muzyką.

Program wyjazdu:

I dzień – wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych, nocny przejazd do Chorwacji,

II dzień - przyjazd do Chorwacji, 9-godzinny postój autokaru - zwiedzanie Trogiru: Starówka, Ratusz, Katedra św. Wawrzyńca, przejazd do Splitu lokalnym autobusem lub rejs statkiem, zwiedzanie Splitu: Pałac Dioklecjana, Katedra, Ratusz oraz port należący do największych nad morzem Adriatyckim. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Neum.

III dzień - śniadanie, wyjazd do Dubrownika zwanego „perłą Chorwacji”- zwiedzanie miasta: mury miejskie, Katedra, ul. Stradun. Dalsza podróż do Czarnogóry, krótka przeprawa promowa przez Zatoke Kotorską, zwiedzanie Kotoru - Starówka, mury obronne, Katedra, pałac Drago. Przyjazd do Sutomore w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

IV dzień - śniadanie, wypoczynek, zajęcia własne, obiadokolacja, nocleg.

V dzień - śniadanie, wypoczynek nad zatoką w Sutomore, zwiedzanie: twierdza Golo Brdo i Haj Nehaj, cerkiew św. Petke. Po południu zwiedzanie Budvy - Starówka, zabytki sakralne, mury obronne miasta, obiadokolacja i nocleg w Sutomore.

VI dzień – śniadanie, wyjazd na wycieczkę „Wschodnie wybrzeże Czarnogóry”. Przejazd na zwiedzanie miasta Bar  - zespół pałacowy Topolica, zabytkowa kolejka wąskotorowa Ciro, twierdza Stari Bar, dalsza podróż do Ulcinj – historycznego miasta piratów, zwiedzanie zabytkowej twierdzy, Wieży Balsica, Starówki, cerkwi św. Mikołaja oraz meczetu Namadjah. Powrót na obiadokolację i nocleg.

VII dzień – śniadanie, całodzienna fakultatywna wycieczka do Albanii- koszt około 20 euro/os. Przyjazd nad Jezioro Szkoderskie – największe na Półwyspie Bałkańskim. Zwiedzanie Szkodry - twierdza Rozafa, zabytkowy meczet, Katedra św. Szczepana, zrekonstruowana Starówka. Następnie przejazd do miejscowości Velipoja i wypoczynek nad morzem na piaszczystej, albańskiej plaży. Powrót na obiadokolację i nocleg do Sutomore.

VIII dzień – śniadanie + prowiant, wyjazd z Sutomore do Kanionu rzeki Moracza oraz do Kanionu rzeki Tary. Nocna podróż na Węgry.

XI dzień - przyjazd do Budapesztu, na trasie śniadanie w formie pikniku, 9-godzinny postój autokaru. Zwiedzanie Budapesztu, po południu dalsza podróż do Polski – na trasie obiadokolacja.

X dzień - przyjazd do Polski we wczesnych godzinach rannych

 

Cena od 1.340 zł/os (grupa 42-osobowa + 4 osoby nieodpłatnie - dla mniejszych lub większych grup sporządzana jest odrębna kalkulacja)

Cena obejmuje:

 • opiekę pilota na całej trasie
 • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
 • ubezpieczenie NNW (do 10.000 zł) i KL (do 40.000 zł)
 • wyżywienie i prowianty wg programu
 • 5 noclegów w ośrodku wypoczynkowym w Sutomore - pokoje 2,3,4-osobowe łazienkami oraz 1 nocleg tranzytowy w obiekcie 2*/3* - pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami 
 • składkę na TFG - Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych promów i obowiązkowych przewodników – ok. 45 -50 Euro/os
 • wycieczki do Albanii – koszt około 20 Euro/os

Czarnogóra - Chorwacja - Albania - 9 dni


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/polantravel.qlc.pl/nowastrona/template3.php on line 170

Banery

Zima

Lato

Zagranica

Polska

Parki Rozrywki

  Pielgrzymki

   turyści indywidualni

    Wyjazdy firmowe

     Festiwale / Koncerty

      Wycieczki egzotyczne

       Pozostałe informacje

       Filtry

       Banery

       1

       Banery-p4

       p4

       Czarnogóra - Chorwacja - Albania - 9 dni

       wypoczynek dzieci

       BIURO PODRÓŻY POLAN TRAVEL 

       ul.11 Listopada 60-62
       43-300 Bielsko-Biała
       tel./fax: (033) 811-95-50 do 52

       biuropodrozy@polan-travel.com.pl

       NIP 725 000 88 22

       Konto w ALIOR BANK: 04 2490 0005 0000 4530 1631 8126

       POLAN TRAVEL - przedstawicielstwo na Ukrainie
       Biuro Podróży TUREX Kijów
       ТОВ "ТУРЕКС"
       03150, Україна, м.Київ, 
       вул. Антоновича 91/14,

       тел. +38 044 206 07 97
       e-mail: inna@turex.com.ua