:::kurs pilotów:::
   

 

KURS - Szkolenie kandydatów
na przewodnika - górskiego - beskidzkiego

Biuro Podróży POLAN-TRAVEL w Bielsku-Białej zaprasza na szkolenie dla kandydatów na przewodnika turystycznego -górskiego-beskidzkiego.
Ukończenie szkolenia jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do egzaminu państwowego i uzyskanie uprawnień na cały obszar Beskidów.
Program szkolenia obejmuje zagadnienia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki na obszar pozwalający przystąpić do egzaminu państwowego. Po zdaniu którego nabywa się uprawnienia przewodnika górskiego na obszar Beskidów obejmujący:
Beskid Śląski, Żywiecki, Kotlinę Żywiecką, pasmo Babiogórskie, działy Orawskie, Beskid Orawsko - Podhalański, Kotlinę Orawsko-Nowotarską, Beskid Makowski, Kotlinę Rabczańską, Beskid Wyspowy, Gorce, Beskid Sądecki, Kotlinę Sądecką, Beskid Niski, Pieniny, Pogórze Spisko-Gubałowskie, Rów Podtatrzański.
Zajęcia teoretyczne w liczbie 255 godzin lekcyjnych odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 17.00 - 20.00

Wycieczki szkoleniowe jedno i wielodniowe w liczbie ok. 25 dni wycieczkowych.
Wycieczki odbywać się będą w soboty i niedziele i inne dni wolne od pracy.

Super kadra szkoleniowa, wykładowcy i instruktorzy
Czas trwania kursu min 20 miesięcy ( nie obejmuje okresu wakacyjnego)
Koszt szkolenia - 2500 zł (obejmuje: koszty związane z organizacją szkolenia oraz opłata wykładowców i instruktorów, w cenie dodatkowo uwzględniono ubezpieczenie uczestników wycieczek, 60% pokrycia kosztów transportu na wycieczkach). Można płacić w ratach miesięcznych ustalonych w umowie.

Wpisowe w kwocie 400 zł do 6 marca 2014 r. wraz z wypełnioną ankietą składamy w Biurze Podróży POLAN-TRAVEL ul. 11 Listopada 60/62. tel.33 8119550,
e-mail: biuropodrozy@polan-travel.com.pl
Spotkanie organizacyjne - 6.03.2014 r. o godzinie 17.00 w siedzibie biura Bielsko-Biała ul. 11 Listopada 60/62 (Pasaż pod Orłem -nowa część II piętro)
Kierownik szkolenia - Lucyna Bardel - tel. 693 556 035,
e -mail: lucyna.przewodnik.pilot@gmail.com
Kurs rozpocznie się przy minimalnej ilości 25 zgłoszonych osób
W programie szkolenia na oddzielnych zasadach mogą brać udział również przewodnicy beskidzcy pragnący poszyć uprawnienia na całe Beskidy.
ZAPRASZAMY