::: ZIELONE SZKOŁY:::
   

 

Zielona Szkoła - "Bałkańska mozaika" 12 dni

Bułgaria (Morze Czarne)

Grecja (Morze Egejskie), Rumunia, Serbia


W Bułgarii : Złote Piaski- kurort znajdujący się niedaleko Warny, spokojna okolica, piękne plaże i ciepłe morze to najlepsze walory Złotych Piasków.

Hotel Złoty Róg *** , w północnej części kurortu, wśród zieleni. W hotelu dostępny jest basen kąpielowy, boisko do siatkówki, pokoje 4-osobowe z łazienkami.

W Grecji : Riwiera Olimpijska -położona  nad Morzem Egejskim jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów wypoczynkowych w Europie.  Posiada prawie 70 km pięknych plaż ciągnących się od Methoni do Nei Pori. Region słynie ze wspaniałego ciepłego morza i antycznej kultury wraz z jej wspaniałymi archeologicznymi zabytkami. Tu wspaniale można połączyć wakacyjny wypoczynek       z odkrywaniem klasycznej Grecji. Nie bez powodu Riwierę Olimpijską nazywana jest Krainą Bogów - właśnie tu, bowiem znajduje się potężny boski Olimp, który był siedzibą Zeusa, Afrodyty i innych greckich bogów.

Paralia - jeden z największych kurortów wypoczynkowych Riwiery Olimpijskiej, położony w cienistym krajobrazie masywu Olimpu.

Bułgaria : Złote Piaski, Warna, Neseber, Veliko Tyrnovo ( fakultatywnie), Rumunia : Hunedoara, Constanca - Litoral ( fakultatywnie), Paralia, Park Narodowy Olimpu, Meteory ( fakultatywnie), Serbia : Belgrad .

Cena: 1.660 zł/os

(przy grupie min. 42-osobowej + 3 osoby kadry nieodpłatnie)

 Kalkulacja sporządzona na wyjazdy z okolic Katowic i Krakowa - na wyjazdy z innych miast i  regionów sporządzana jest odrębna kalkulacja .

Cena obejmuje:

-         przejazd autokarem LUX-

-        noclegi w hotelu w Złotych Piaskach, apartamentach lub hotelu nad morzem na Olimpijskiej Rivierze, 1 noclegu w hostelu w Serbii.

-         wyżywienie

-         opiekę pilota na cała trasę

-         ubezpieczenie Gothaer NNW ( do 10.000-zł ) i KL ( do 40.000-zł )

Cena nie obejmuje:

-         biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i innych atrakcji - około 30 EURO/os

-         wycieczek fakultatywnych i dodatkowych kosztów biletów wstępu na tych wycieczkach