:::Wycieczki krajowe 3-dniowe:::
  

 

Krynica - Dolina Popradu - Łemkowszczyzna

Krynica (park i dom zdrojowy, wyjazd kolejką na Jaworzynę lub Górę Parkową), jedna z dawnych cerkwi łemkowskich, spływ tratwami po rzece Poprad z Piwnicznej do Rytra (ruiny zamku, elektrownia wodna i wiatrowa, Dolina Roztoki - Park Ekologiczny - miejsce powieści "Rogaś z Doliny Roztoki"), Piwniczna (Izba Regionalna z kolekcją starych strojów i sprzętu sportowego) lub stacje przyrodnicze w rezerwacie Obrożyska.
W Beskidzie Niskim: Siary (secesyjny zespół parkowo-pałacowy), Sękowa (XVI-w drewniany kościół z podcieniami), Magura Małastowska (cmentarz wojenny z I-w światowej), Gładyszów (stadnina koni huculskich), Bartne (muzeum, cerkiew, skałki Kornuty) lub Owczary (XVII-w cerkiew z ikonostasem), Szymbark (renesansowy kasztel obronny).


cena:

od 260 zł

Koszty programowe: 20 - 45 zł

CENA dotyczy sezonu wycieczkowego 2019 - grup min 40 osobowych , wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 80 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

ZAPLANUJ NA TEJ TRASIE LEKCJĘ W TERENIE Z INTERESUJACEGO CIEBIE PRZEDMIOTU!

WYBIERZ - ZOBACZ:

http://www.polan-travel.com.pl/content/wycieczki_kr/1d/edukacyjne.html