:::Wycieczki krajowe 3-dniowe:::
   

 

Pałace Ziemi Obiecanej

Muzeum Kinematografii, ul. Piotrkowska (zabytkowe kamienice i pałace, "Ławeczka Tuwima", "Fortepian Rubinsteina", "Promenada Gwiazd"), Pałac Poznańskiego - Galeria Rubinsteina, wnętrza fabrykanckie, plenery z filmu "Ziemia Obiecana", największy w Europie cmentarz żydowski, miejsca matyrologii - Radogoszcz, pomnik "Pękniętego serca". Manufaktura - powstającą Manufakturę określa się często "miastem w mieście". Zapraszamy na wycieczki na dach dawnej przędzalni, by obejrzeć wielki plac budowy. W centrum obiektu pojawi się rynek otoczony zabytkowymi obiektami z płynącą nieopodal rzeką Łódką - zasypaną przed wielu laty. W Manufakturze oprócz możliwości robienia zakupów w jednej z najwiekszych w Polsce i Europie galerii handlowej, znajduje się centrum fitness, najwiekszy w Polsce sklep zoologiczny, Aleja Rzemieslników. Znajdą się również trzy muzea: Muzeum Sztuki, będące filią istniejącego już muzeum w Łodzi, Muzeum Nauki i Techniki dla dzieci wzorowane na podparyskim muzeum La Villette. Ponadto, centrum rozrywki rodzinnej z torem dla rollkowców i ścianką wspinaczkową, multipleks z 15 salami kinowymi, w tym jedną typu IMAX, nowość - Muzeum "Fabryka" Przez cały okres trwania budowy można sie zapoznać zarówno z historią obiektu, jak i wizją jego przyszłości).

Na trasie postój w największym polskim centrum handlowym. program mozna uzupełnic o atrakcje Mazowsza - Łowicz , Arkadie , Nieborów, Sromów, Maurzyce.

cena:

od 340 zł

Koszty programowe: 30 - 60 zł/os

CENA dotyczy sezonu wycieczkowego 2019 - grup min 40 osobowych , wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 80 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.