::: Wycieczki krajowe 2 dniowe:::
   

 

Świętokrzyskie nieznane

  • Miedziana Góra - tor wyścigowy, Chęciny - Góra Zamkowa, ruiny zamku królewskiego, panorama Gór Świętokrzyskich,

  •  Sielpia Wielka -Muzeum Zagłębia Staropolskiego mieści się w halach dawnej walcowni i pudlingarni z pierwszej połowy XIX w., która została zbudowana w ramach programu uprzemysłowienia ziem polskich zainicjowanego po 1815 r. przez Stanisława Staszica oraz największe w Polsce koło wodne, o średnicy 9 m, które służyło w dawnej fabryce jako urządzenie napędowe dla walcarek. Maszyny i mechanizmy z XIX i pierwszej połowy XX w., w ich liczbie unikatowe obrabiarki produkcji anglielskiej firmy Fox z pierwszych dziesięcioleci XIX w.; Żeliwne odlewy artystyczne i użytkowe, Rezerwatu przyrody nieożywionej  "Skałki Piekło" - grzyby, słupy i inne interesujące formacje skalne-"Małe Góry Stołowe "spacer trasą turystyczną

  • Skarżysko Kamienna - Muzeum Orła Białego - ekspozycja plenerowa - jedna z najciekawszych i największych w kraju kolekcji ciężkiego sprzętu i uzbrojenia. Zgromadzono na niej wiele rodzajów i typów ciężkiego sprzętu bojowego - działa artyleryjskie, armaty przeciwpancerne i przeciwlotnicze, wyrzutnie rakietowe, czołgi, wozy pancerne i samoloty wojskowe . Wśród eksponowanych samolotów znajdują się m.in. myśliwce bombardujące MIG-21 i SU-7, myśliwce MIG-17, LIM-2, śmigłowiec MI-4. Unikatowym w skali kraju eksponatem jest pełnomorski kuter torpedowy ORP "Odważny"

cena:

od 235 zł/os

Koszty programowe: 10 - 25 zł

CENA dotyczy sezonu wycieczkowego 2019 - grup min 40 osobowych , wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 80 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.